kdesvn - en to he translation catalogue (885 entries)

en: ssh-askpass for kdesvn
he: ssh-askpass ל־kdesvn

en: Copyright (c) 2005-2009 Rajko Albrecht
he: כל הזכויות שמורות (c) 2005‏-2009 רייקו אלברכט

en: Prompt
he: בקשה

en: Please enter your password below.
he: נא למלא את הסיסמה שלך להלן.

[ctx: @title:window]
en: Password
he: סיסמה

en: Checkout From Repository...
he: שליפה ממאגר…

en: Export...
he: ייצוא…

en: Update (Kdesvn)
he: עדכון (Kdesvn)

en: Commit (Kdesvn)
he: קיבוע (Kdesvn)

en: kdesvn log (last 100)
he: יומן kdesvn (100 האחרונים)

en: Export from a Subversion repository...
he: ייצוא ממאגר Subversion…

en: Checkout from a repository...
he: שליפה ממאגר…

en: Detailed Subversion info
he: פרטי Subversion מפורטים

en: Add to Repository
he: הוספה למאגר

en: Check for unversioned items
he: לבדוק אם יש פריטים ללא גרסה

en: Delete From Repository
he: מחיקה מהמאגר

en: Revert Local Changes
he: הסגת שינויים מקומיים

en: Rename...
he: שינוי שם…

en: Import Repository
he: ייבוא מאגר

en: Switch...
he: החלפה…

en: Merge...
he: מיזוג…

en: Blame...
he: אשמה…

en: Create Patch...
he: יצירת טלאי…

en: Diff (local)
he: הבדלים (מקומי)

en: Display revision tree
he: הצגת עץ מהדורות

en: &Bookmarks
he: &סימניות

en: Create and open new repository
he: יצירת ופתיחת מאגר חדש

en: Create and opens a new local Subversion repository
he: יצירה ופתיחה של מאגר Subversion מקומי חדש

en: Dump repository to file
he: הטלת מאגר לקובץ

en: Dump a Subversion repository to a file
he: הטלת מאגר Subversion לקובץ

en: Hotcopy a repository
he: העתקה חמה (Hotcopy) של מאגר

en: Hotcopy a Subversion repository to a new folder
he: העתקה חמה (Hotcopy) של מאגר Subversion לתיקייה חדשה

en: Load dump into repository
he: טעינת היטל למאגר

en: Load a dump file into a repository.
he: טעינת קובץ היטל למאגר.

en: Add ssh identities to ssh-agent
he: הוספת זהויות ssh ל־ssh-agent

en: Force add ssh-identities to ssh-agent for future use.
he: כפיית הוספת זהויות ssh ל־ssh-agent לשימוש עתידי.

en: Info about kdesvn part
he: פרטים על חלק kdesvn

en: Shows info about the kdesvn plugin and not the standalone application.
he: הצגת מידע על תוסף kdesvn ולא על היישום העצמאי.

en: Show database content
he: הצגת תוכן מסד נתונים

en: Show the content of log cache database
he: הצגת תוכן מסד נתוני מטמון היומן

en: Could not load our part:
    %1
he: לא ניתן לטעון את החלק שלנו:
    %1

en: Could not open URL %1
he: לא ניתן לפתוח את הכתובת %1

en: Recent opened URLs
he: כתובות אחרונות שנפתחו

en: Load last opened URL on start
he: טעינת הכתובת האחרונה שנפתחה עם העלייה

en: Reload last opened URL if no one is given on command line
he: לרענן את הכתובת האחרונה שנפתחה אם לא סופק שום דבר דרך שורת הפקודות

en: Ready
he: בהמתנה

en: Logs follow node changes
he: יומנים עוקבים אחר שינויי מפרקים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_display_ignored_files) i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Display ignored files
he: הצגת קבצים מוחרגים

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Display unknown files
he: הצגת קבצים לא ידועים

en: Hide unchanged files
he: הסתרת קבצים שלא השתנו

en: Work online
he: עבודה מקוונת

en: Configure Kdesvn...
he: הגדרת Kdesvn…

en: About kdesvn part
he: על חלק kdesvn

en: Kdesvn Handbook
he: ספרון ההדרכה של Kdesvn

en: Built with Subversion library: %1
    Running Subversion library: %2
he: נבנה עם ספריית Subversion‏: %1
    ספריית Subversion שרצה: %2

en: kdesvn Part
he: חלק kdesvn

en: A Subversion Client by KDE (dynamic Part component)
he: לקוח Subversion מבית KDE (רכיב חלק דינמי)

en: (C) 2005-2009 Rajko Albrecht,
    (C) 2015-2018 Christian Ehrlicher
he: ‏(C) 2005‏-2009 רייקו אלברכט,
    ‏(C) 2015‏-2018 כריסטיאן ארלישר

en: Original author and maintainer
he: יוצר ומתחזק מקורי

en: Developer
he: מפתח

note: i18n: ectx: Menu (subversion_general)
en: General
he: כללי

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SubversionSettings)
en: Subversion Settings
he: הגדרות Subversion

en: Timed jobs
he: משימות מתוזמנות

en: Settings for timed jobs
he: הגדרות למשימות מתוזמנות

en: Diff & Merge
he: הבדלים ומיזוג

en: Settings for diff and merge
he: הגדרות להבדלים ומיזוג

en: Colors
he: צבעים

en: Color Settings
he: הגדרות צבעים

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, RevisionTreeSettings)
en: Revision tree Settings
he: הגדרות עץ מהדורות

en: Revision tree
he: עץ מהדורות

en: KIO / Command line
he: KIO / שורת פקודות

en: Settings for command line and KIO execution
he: הגדרות להפעלת שורת פקודות ו־KIO

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Subversion settings
he: הגדרות Subversion

note: i18n: ectx: Menu (quicksettings)
en: Quick settings
he: הגדרות מהירות

note: i18n: ectx: Menu (subversion_working_copy)
en: Working copy
he: עותק בעבודה

note: i18n: ectx: Menu (subversion_repo)
en: Repository
he: מאגר

note: i18n: ectx: Menu (generic_view)
en: View
he: תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (log_cache)
en: Log cache
he: יומן מטמון

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
he: ע&זרה

note: i18n: ectx: Menu (local_context_single_conflicted) i18n: ectx: Menu (local_context_single_versioned) i18n: ectx: Menu (local_context_single_unversioned) i18n: ectx: Menu (local_context_multi)
en: Actions
he: פעולות

note: i18n: ectx: ToolBar (subversionToolBar)
en: Subversion toolbar
he: סרגל כלי Subversion

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי

[ctx: @title:window]
en: Enter Password for Realm %1
he: נא למלא סיסמה לתחום %1

en: Open a file with a #PKCS12 certificate
he: פתיחת קובץ עם אישור ‎#PKCS12

en: Current task
he: משימה נוכחית

en: Current transfer
he: העברה נוכחית

en: bytes
he: בתים

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (subversion_admin)
en: Subversion Admin
he: ניהול Subversion

note: i18n: ectx: Menu (database_menu)
en: Database
he: מסד נתונים

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: ה&גדרות

en: Repository opened
he: מאגר נפתח

en: Could not open repository
he: לא ניתן לפתוח מאגר

en: No repository open
he: אין מאגר פתוח

[ctx: @title:window]
en: Hotcopy a Repository
he: העתקה חמה של מאגר

en: Hotcopy finished.
he: ההעתקה החמה הסתיימה.

[ctx: @title:window]
en: Load a Repository From an svndump
he: טעינת מאגר מ־svndump

[ctx: @title:window]
en: Load Dump
he: טעינת היטל

en: Loading a dump into a repository.
he: היטל נטען למאגר.

en: Loading dump finished.
he: טעינת ההיטל הושלמה.

[ctx: @title:window]
en: Dump a Repository
he: הטלת מאגר

[ctx: @title:window]
en: Dump
he: הטלה

en: Dumping a repository
he: מתבצעת הטלת המאגר

en: Dump finished.
he: ההטלה הושלמה.

en: Wrong or missing log (may cancel pressed).
he: יומן שגוי או חסר (כנראה בוטל).

en: Restored %1.
he: %1 שוחזר.

en: Reverted %1.
he: %1 הוחזר אחורה.

en: Failed to revert %1.
    Try updating instead.
he: החזרת %1 אחורה נכשלה.
    כדאי לנסות לעדכן במקום.

en: Resolved conflicted state of %1.
he: מצב הסתירה של %1 נפתר.

en: Skipped missing target %1.
he: היעד החסר %1 נפסח.

en: Skipped %1.
he: %1 נפסח.

en: Finished at revision %1.
he: הסתיים במהדורה %1.

en: Update finished.
he: העדכון הסתיים.

en: Finished external at revision %1.
he: הסתיים חיצונית במהדורה %1.

en: Finished external.
he: הסתיים חיצונית.

en: Fetching external item into %1.
he: פריט חיצוני נמשך לתוך %1.

en: Status against revision: %1.
he: מצב כנגד מהדורה: %1.

en: Performing status on external item at %1.
he: מתבצעת הערכת מצב (status) על פריט חיצוני ב־%1.

en: Sending %1.
he: %1 נשלח.

en: Adding %1.
he: %1 נוסף.

en: Deleting %1.
he: %1 נמחק.

en: Replacing %1.
he: %1 מוחלף.

en: Transmitting file data
he: נתוני הקובץ מועברים

en: Can only write on HEAD revision.
he: יכול לכתוב רק על מהדורת HEAD (ראש).

en: Renaming %1 to %2 successful
he: שינוי השם של %1 לשם %2 הצליח

en: Overwriting existing items is disabled in settings.
he: שכתוב פריטים קיימים מושבת בהגדרות.

en: Start checking out to temporary folder
he: התחלת משיכה לתיקייה זמנית

en: Checking out %1
he: מתבצעת משיכה של %1

en: Temporary checkout done.
he: בוצעה שליפה זמנית.

en: Could not write to existing item.
he: לא ניתן לכתוב לפריט קיים.

en: Could not open temporary file
he: לא ניתן לפתוח קובץ זמני

en: Could not retrieve data for write.
he: לא ניתן למשוך נתונים לכתיבה.

en: Committing %1
he: %1 מקובע

en: Wrote %1 to repository
he: נכתב %1 למאגר

en: Copied %1 to %2
he: %1 הועתק אל %2

en: Committed revision %1.
he: מהדורה %1 התקבעה.

en: Nothing to commit.
he: אין מה לקבע.

en: Empty logs
he: יומנים ריקים

en: Store password (into KDE Wallet)
he: אחסון סיסמה (בארנק של KDE)

en: Store password (into Subversion' simple storage)
he: אחסון סיסמה (באחסון הפשוט של Subversion)

en: Enter authentication info for %1
he: נא למלא פרטי אימות עבור %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AuthDialogWidget)
en: Authentication
he: אימות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_PasswordLabel)
en: Password:
he: סיסמה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_UsernameLabel)
en: Username:
he: שם משתמש:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CommitMessage)
en: Commit Message
he: הודעת קיבוע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_Reviewlabel)
en: Review affected items
he: סקירת הפריטים המושפעים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_SelectAllButton)
en: Select all
he: בחירה בהכול

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_UnselectAllButton)
en: Unselect all
he: ביטול בחירה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_HideNewItems)
en: Hide new items
he: הסתרת פריטים חדשים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_MarkUnversioned)
en: Mark all new e.g. not versioned items for add and commit.
he: לסמן את כל הפריטים החדשים, כלומר אלו שלא מתועדים, להוספה וקיבוע.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_MarkUnversioned)
en: Select new items
he: בחירת פריטים חדשים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_UnmarkUnversioned)
en: Unmark all unversioned items so they will be ignored.
he: לבטל את סימון כל הפריטים שאינם מתועדים כדי להתעלם מהם.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_UnmarkUnversioned)
en: Unselect new items
he: ביטול בחירת פריטים חדשים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_RevertItemButton)
en: Revert highlighted item
he: שחזור הפריט המודגש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_RevertItemButton)
en: Revert item
he: שחזור פריט

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_DiffItem)
en: Generates and display difference against repository of selected item
he: יצירת והצגת הבדלים של הפריט הנבחר כנגד המאגר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_HeadLabel)
en: Enter a log message
he: נא למלא הודעת יומן

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_LogHistory)
en: Last used log messages
he: הודעות היומן האחרונות שהיו בשימוש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LogLabel)
en: Or insert one of the last:
he: או למלא אחת מהאחרונות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insert_file_button)
en: Insert Text File...
he: הוספת קובץ טקסט…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_keepLocksButton)
en: If checked commit will not release locks.
he: אם האפשרות מסומנת הקיבוע לא ישחרר נעילות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_keepLocksButton)
en: Keep locks
he: לשמור על הנעילות

[ctx: @title:window]
en: Commit Log
he: יומן קיבוע

en: Show new items
he: הצגת פריטים חדשים

[ctx: @title:window]
en: Select Text File to Insert
he: בחירת קובץ טקסט להוספה

en: Select text file to insert:
he: בחירת קובץ טקסט להוספה:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DeleteForm)
en: Really delete these entries?
he: למחוק את הרשומות האלה?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_forceDelete)
en: Force delete of changed items
he: כפיית מחיקת פריטים שהשתנו

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_keepLocal)
en: Keep local copies
he: לשמור על העותקים המקומיים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_DepthCombo) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QComboBox, m_DepthCombo)
en: Select depth of operation
he: בחירת עומק הפעולה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_DepthCombo)
en: Empty Depth
he: עומק ריק

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_DepthCombo)
en: Files Depth
he: עומק קבצים

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_DepthCombo)
en: Immediate Depth
he: עומק מיידי

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_DepthCombo)
en: Infinity Depth (recurse)
he: עומק אינסופי (רקורסיה)

en: Ctrl-F for search, F3 or Shift-F3 for search again.
he: Ctrl-F לחיפוש, F3 או Shift-F3 לחיפוש חוזר.

en: Save diff
he: שמירת ‎diff (הבדלים)

en: Patch file (*.diff *.patch)
he: קובץ טלאי (‎*.diff‏ ‎*.patch)

en: End of document reached.
    Continue from the beginning?
he: הגעת לסוף המסמך.
    להמשיך מההתחלה?

en: Find
he: איתור

en: Beginning of document reached.
    Continue from the end?
he: הגעת לתחילת המסמך.
    להמשיך מהסוף?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_Mainlabel)
en: Select encoding:
he: בחירת קידוד:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_encodingList)
en: Default UTF-8
he: UTF-8 כברירת מחדל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_ChangedList)
en: Action
he: פעולה

en: Entry
he: רשומה

en: Add
he: הוספה

en: Copy
he: העתקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Modify (content or property)
he: שינוי (תוכן או מאפיין)

en: Replace
he: החלפה

en: (Un)Lock
he: נעילה/שחרור

en: Accept permanently
he: קבלה לצמיתות

en: Accept temporarily
he: קבלה באופן זמני

en: Reject
he: דחייה

en: Error validating server certificate for '%1'
he: שגיאה באימות אישור עבור השרת ‚%1’

en: Failure reasons
he: סיבות לכשל

en: Realm
he: תחום

en: Host
he: מארח

en: Valid from
he: תקף החל מ־

en: Valid until
he: תקף עד

en: Issuer name
he: שם המנפיק

en: Fingerprint
he: טביעת אצבע

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SslTrustPrompt)
en: Trust SSL certificate
he: מתן אמון באישור SSL

en: A Subversion Client by KDE (standalone application)
he: לקוח Subversion מבית KDE (יישום עצמאי)

en: (C) 2005-2009 Rajko Albrecht,
    (C) 2015-2019 Christian Ehrlicher
he: ‏(C) 2005‏-2009 רייקו אלברכט,
    ‏(C) 2015‏-2019 כריסטיאן ארלישר

en: Rajko Albrecht
he: רייקו אלברכט

en: Christian Ehrlicher
he: כריסטיאן ארלישר

en: Execute single Subversion command on specific revision(-range)
he: הרצת פקודת Subversion בודדת על מהדורה(-טווח) מסוימים

en: Ask for revision when executing single command
he: לבקש מהדורה בעת הרצת פקודה בודדת

en: Force operation
he: אילוץ פעולה

en: Save output of Subversion command (eg "cat") into file <file>
he: לשמור את פלט פקודת ה־Subversion (למשל: „cat”) לתוך הקובץ <קובץ>

en: <file>
he: <קובץ>

en: Limit log output to <number>
he: הגבלת פלט היומן ל<מספר>

en: <number>
he: <מספר>

en: Execute Subversion command ("exec help" for more information)
he: הרצת פקודת Subversion ‏(„exec help” לפרטים נוספים)

en: Document to open
he: מסמך לפתיחה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_cmdline_show_logwindow)
en: Show a small window containing the log after command executed
he: הצגת חלון קטן שמכיל את היומן לאחר הרצת פקודה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_cmdline_show_logwindow)
en: Show log after executing a command
he: להציג יומן לאחר הרצת פקודה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Minimum log lines to show:
he: הכמות המזערית של שורות יומן להצגה:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_cmdline_log_minline)
en: The minimum a log output must contain before kdesvn shows a single log window
he: הכמות המזערית שפלט יומן צריך להכיל לפני ש־kdesvn מציג חלון יומן בודד

[ctx: no limit]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_cmdline_log_minline)
en: No minimum
he: אין כמות מזערית

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_no_konqueror_contextmenu)
en: If set, kdesvn will not show a menu inside "Action" menu of Konqueror
he: אם האפשרות מוגדרת, kdesvn לא יציג תפריט בתוך תפריט „פעולה” של Konqueror

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_no_konqueror_contextmenu)
en: Do not display context menu in Konqueror
he: לא להציג תפריט הקשר ב־Konqueror

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_no_konqueror_toplevelmenu)
en: If set, kdesvn will not show some extra actions inside "Action" menu of Konqueror/Dolphin
he: אם האפשרות מוגדרת, kdesvn לא יציג כמה פעולות נוספות בתוך תפריט „פעולה” של Konqueror/Dolphin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_no_konqueror_toplevelmenu)
en: Do not display entries in toplevel action menu
he: לא להציג רשומות בתפריט הפעולות ברמה העליונה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_kio_use_standard_logmsg)
en: KIO operations use standard log message
he: פעולות KIO משתמשות בהודעות יומן רגילות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stdLogmsgLabel)
en: Standard message:
he: הודעות רגילות:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_kio_can_overwrite)
en: Can KIO overwrite existing files?
he: האם KIO יכול לשכתב קבצים קיימים?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_kio_can_overwrite)
en: KIO can overwrite
he: ‏KIO יכול לכתוב

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_display_dockmsg)
en: KIO shows progress messages
he: KIO מציג הודעות התקדמות

en:  line(s)
he:  שורה/ות

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_diff_ignore_content)
en: Diff ignores content type
he: בדיקת הבדלים מתעלמת מסוג התוכן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_tree_diff_rec)
en: Diff in revision tree is recursive
he: בדיקת הבדלים בעץ המהדורות הוא נסוג/רקורסיבי

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_diff_ignore_spaces)
en: Diff ignores white space changes
he: ההבדלים מתעלמים משינויים ברווחים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_diff_ignore_all_white_spaces)
en: Diff ignores all white spaces
he: ההבדלים מתעלמים מכל סוגי הרווחים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_use_external_diff)
en: If kdesvn should use an external diff display and/or generator. If not checked use internal display.
he: האם על kdesvn להשתמש בתצוגת/יצרנית הבדלים חיצונית. אם לא מסומן ייעשה שימוש בתצוגה הפנימית.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_use_external_diff)
en: Use external diff display
he: להשתמש בתצוגת הבדלים חיצונית

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_extern_merge_default)
en: Set if merge with external program is preferred and not Subversion's merge
he: להגדיר האם עדיף לבצע מיזוג עם תוכנית חיצונית במקום המיזוג של Subversion

note: i18n: ectx: label, entry (extern_merge_default), group (diffmerge_items) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_extern_merge_default)
en: Prefer external merge program
he: העדפת תוכנית מיזוג חיצונית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_diff_gitformat_default)
en: Use Git diff format
he: להשתמש בתבנית הבדלים של Git

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_diff_copies_as_add)
en: Show copies as add
he: הצגת עותקים כהוספה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resolveLabel)
en: Conflict resolver program:
he: תוכנית לפתרון סתירות:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: External merge program:
he: תוכנית מיזוג חיצונית:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_conflict_resolver)
en: Setup an external program for conflict resolving
he: הגדרת תוכנית חיצונית לפתרון סתירות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mdiff_display_label)
en: External diff display:
he: תצוגת הבדלים חיצונית:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_external_merge_program)
en: Setup an external program for merging
he: הגדרת תוכנית חיצונית למיזוג

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_external_diff_display)
en: <p align="left">
    Enter an external program in form
    <p align="center">
    <tt>&lt;program&gt; &lt;param&gt; %f</tt>
    </p>
    or
    <p align="center">
    <tt>&lt;program&gt; &lt;param&gt;</tt>
    </p>
    or
    <p align="center">
    <tt>&lt;program&gt; &lt;param&gt; %s1 %s2</tt>
    </p>
    <br>
    If one between the first or the second form is used, svn itself generates the diff. %f will be replaced with a temporary filename. If %f is not given,
    the diff-display should be able to read data from stdin.
    <br>
    When %s1 and %s2 are given, kdesvn lets this display make the diff. For that it makes a temporary export or get (if needed) and fills out the parameters with the right values. %s1 will be filled with the content of the initial revision, %s2 with the final revision. On large recursive diffs this may get really slow.
    </p>
he: <p align="right">
    אפשר לציין תוכנית חיצונית בצורה
    <p align="center">
    <tt>&lt;program&gt; &lt;param&gt; %f</tt>
    </p>
    או
    <p align="center">
    <tt>&lt;program&gt; &lt;param&gt;</tt>
    </p>
    או
    <p align="center">
    <tt>&lt;program&gt; &lt;param&gt; %s1 %s2</tt>
    </p>
    <br>
    אם בחרת בצורה הראשונה או השנייה, svn ייצר בעצמו את ההבדלים. ‎%f יוחלף בשם קובץ זמני. אם ‎%f לא סופק, תצוגת ההבדלים תוכל לקרוא מהקלט התקני (stdin).
    <br>
    כאשר %s1 ו־%s2 ניתנים, kdesvn מאפשר לתצוגה הזאת לבצע את ההבדלים. לשם כךנוצר ייצוא זמני או קבלת (במקרה הצורך) ומילוי המשתנים עם הערכים הנכונים. %s1 יתמלא בתוכן המהדורה הראשונה, %s2 במהדורה הסופית. בהבדלים נסוגים גדולים הפעולה הזאת עלולה לארוך זמן רב.
    </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_extern_hint)
en: see "What's this" for details
he: ר׳ „מה זה” לפרטים נוספים

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DispColorSettings)
en: ColorSettings
he: הגדרות צבע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_colored_state)
en: Mark changed and locked items colored
he: סימון פריטים שהשתנו או נעולים בצבע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Locked items:
he: פריטים נעולים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Not versioned items:
he: פריטים לא מתועדים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Remote changed items:
he: הסרת פריטים שהשתנו:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Added items:
he: פריטים שנוספו:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Deleted items:
he: פריטים שנמחקו:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Conflicted_items_label)
en: Conflicted items:
he: פריטים סותרים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Missed_items_label)
en: Missed items:
he: פריטים חסרים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Local changed items:
he: פריטים שהשתנו מקומית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Need_lock_label_2)
en: Item needs lock:
he: פריט שדורש נעילה:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DisplaySettings)
en: Settings
he: הגדרות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ListIconsSize_label)
en: Size of Listviewicons
he: גודל סמלי תצוגת רשומה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_display_overlays)
en: Mark Subversion states with an overlayed icon
he: סימון מצבי Subversion עם סמלי חיווי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_display_overlays)
en: Mark item status with icon overlay
he: סימון מצב הפריט עם סמל חיווי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_case_sensitive_sort)
en: Items sorting order is case sensitive
he: סדר הפריטים תלוי רישיות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_MaxLogLabel)
en: Maximum log messages in history:
he: כמות ההודעות המרבית בהיסטוריה:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_display_file_tips)
en: Here you can control if, when moving the mouse over a file, you want to see a small popup window with additional information about that file
he: כאן ניתן לשלוט, בעת מעבר עם העכבר מעל קובץ, האם להציג חלונית קטנה עם מידע נוסף על הקובץ הזה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_display_file_tips)
en: Show file info
he: הצגת פרטי קובץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_colored_blame)
en: Display colored annotate
he: הצגת פירוש בצבעים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_show_navigation_panel)
en: Use navigation panel
he: להשתמש בלוח ניווט

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Set if items sortorder should be case sensitive or not
he: הגדרה האם סדר המיון (sortorder) צריך להתחשב באותיות קטנות גדולות (רישיות) או לא

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Size of the icons
he: גודל הסמלים

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Show file information in tooltip
he: הצגת הפרטים בחלונית הצצה

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Use an external program for diff viewing/generating
he: להשתמש בתוכנית חיצונית להצגת/יצירת הבדלים

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Use external program for diff viewing
he: להשתמש בתוכנית חיצונית להצגת הבדלים

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Diff ignores all white space
he: ההבדלים מתעלמים מכל סוגי הרווחים

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Show diff in Git format
he: הצגת הבדלים בתצורת Git

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Maximum number of log messages
he: מספר ההודעות המרבי ביומן

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Display colored blame lines
he: הצגת שורות אשמה בצבע

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Display icon overlays
he: הצגת שכבת סמלי על

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Get item information recursively
he: קבלת פרטי הפריט בנסיגה

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_review_commit)
en: Review items before commit
he: לסקור פריט לפני קיבועו

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Hide versioned unchanged files
he: הסתרת קבצים מתועדים שלא השתנו

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_log_follows_nodes)
en: Log follows node changes
he: היומן עוקב אחר השינויים במפרקים

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_log_always_list_changed_files)
en: Log always reads list of changed files
he: היומן תמיד קורא את רשימת הקבצים שהשתנו

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Start check for updates when open working copy
he: להתחיל לבדוק אם יש עדכונים בעותק העבודה הפעיל

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Start caching latest logs on open or commit
he: להתחיל לשמור במטמון את היומנים האחרונים בפתיחה או קיבוע

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Get detailed information when making a remote listing
he: קבלת מידע מפורט בעת שליפת תיעוד מרוחק

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Get properties on selected item on networked protocols
he: קבלת פרטים על פריט נבחר בפרוטוקולי תקשורת

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Use properties like bugtraq:url on repository listings
he: להשתמש במאפיינים כמו bugtraq:url על הצגת מאגרים

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Check for property svn:needs-lock on listings
he: לבדוק את המאפיין svn:needs-lock ברישומים

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_store_passwords)
en: Store passwords for remote connections
he: אחסון סיסמאות לחיבורים מרוחקים

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Store passwords in KDE Wallet instead of Subversion' storage
he: אחסון סיסמאות בארנק של KDE במקום באחסון של Subversion

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_use_password_cache)
en: Use internal password cache
he: להשתמש במטמון סיסמאות פנימי

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Is networking enabled
he: האם התקשורת פעילה

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Local add results in modification instead of conflicts
he: הוספת תוצאות מקומית בשינויים במקום בסתירות

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: create any non-existent parent at depth=empty
he: יצירת  הורה לא קיים ב־depth=empty (עומק=ריק)

note: i18n: ectx: label, entry, group (diffmerge_items)
en: Which program to use for external merges
he: באיזו תוכנית להשתמש למיזוגים חיצוניים

note: i18n: ectx: label, entry, group (diffmerge_items)
en: Which program for resolving conflicts
he: איזו תוכנית פותרת סתירות

note: i18n: ectx: label, entry, group (display)
en: Display other than normal states colored
he: הצגת מצבים שאינם רגילים בצבע

note: i18n: ectx: label, entry, group (blame_dlg)
en: Locale for blame display
he: שפה לתצוגת אשמה

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Check status of log cache when starting revision tree
he: לבדוק את מצב היומן כשעץ המהדורות מתחיל

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Direction of revision tree
he: כיוון עץ המהדורות

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Color for added items
he: צבע פריטים שנוספו

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Color for deleted items
he: צבע פריטים שנמחקו

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Color for copied items
he: צבע פריטים שהועתקו

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Color for renamed items
he: צבע לפריטים ששמם השתנה

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Color for modified items
he: צבע של פריטים שהשתנו

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Height of detail view in tree widget
he: גובה תצוגת הפירוט בווידג׳ט העץ

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Diffs from revision tree are recursive
he: ההבדלים מול עץ המהדורות הם נסוגים

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: Should Konqueror not display context menus for kdesvn?
he: האם על Konqueror לא להציג תפריטי הקשר ל־kdesvn?

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: Should Konqueror not display kdesvn entries in main action menu?
he: האם על Konqueror לא להציג רשומות kdesvn בתפריט הפעולות הראשי?

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: Show a small log window after executing a command.
he: הצגת חלון יומן קטן לאחר הרצת פקודה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: Log must contain at least lines to show
he: היומן חייב להכיל לפחות שורות להצגה

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: KIO::svn operations use a standard log message
he: פעולות KIO::svn משתמשות בהודעות יומן רגילות

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: The standard log message to use with KIO if not asking for it.
he: הודעת היומן הרגילה לשימוש עם KIO אם אין בקשה אחרת.

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: Support overwrite for KIO module
he: תמיכה בדריסה למודול KIO

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: Print progress messages in KDE dock area
he: להציג הודעת התקדמות באזור המעגן של KDE

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (internals)
en: This value holds for log dialog which kind of log is used, it is internal only.
he: הערך הזה מחזיק איזה סוג של יומן יהיה בשימוש בחלונית יומן, הוא פנימי בלבד.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_poll_modified)
en: Check modified items every
he: לבדוק אם יש פריטים עדכניים כל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: minutes
he: דקות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_poll_updates)
en: Check for updated items every
he: לבדוק אם עודכנו פריטים כל

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Left to right
he: משמאל לימין

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Bottom to top
he: מלמטה למעלה

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Right to left
he: מימין לשמאל

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Top to bottom
he: מלמעלה למטה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_AddColorLabel)
en: Color for added items:
he: צבע לפריטים שנוספו:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Color for copied items:
he: צבע לפריטים מועתקים:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Color for renamed items:
he: צבע לפריטים ששמם שונה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Color for modified items:
he: צבע לפריטים שהשתנו:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Color for deleted items:
he: צבע לפריטים שנמחקו:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_fill_cache_on_tree)
en: Should kdesvn check content of log cache before starting the tree
he: האם על kdesvn לבדוק את תוכן יומן המטמון לפני התחלת העץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_fill_cache_on_tree)
en: Check log cache fill before reading tree
he: לבדוק את מילוי מטמון היומן בטרם קריאת העץ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_start_updates_check_on_open)
en: Select if kdesvn should check for updates when open a working copy
he: בחירה האם על kdesvn לבדוק אם יש עדכונים עם פתיחת עותק העבודה הפעיל

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_start_updates_check_on_open)
en: Start check for updates when open a working copy
he: להתחיל לבדוק אם יש עדכונים בעותק העבודה הפעיל

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_log_cache_on_open)
en: Start refreshing the log cache for repository when networking enabled
he: התחלת ריענון מטמון היומן של המאגר כשהתקשורת פעילה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_log_cache_on_open)
en: Start fill log cache on open
he: התחלת מילוי מטמון היומן עם הפתיחה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_check_needslock)
en: When listing on working copies kdesvn may check for this property
he: בעת הצגת עותקי עבודה kdesvn עשוי לבקש את המאפיין הזה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_check_needslock)
en: Check if items have "svn:needs-lock" property set
he: לבדוק אם מוגדר לפריטים המאפיין „svn:needs-lock”

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_details_on_remote_listing)
en: Whether to retrieve details about items when making listing on repositories
he: האם למשוך פרטים על פריטים כשמאגר מוצג

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_details_on_remote_listing)
en: Get file details while remote listing
he: קבלת פריט הקובץ תוך הצגת הקבצים המרוחקים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_info_recursive)
en: Get item info recursively
he: קבלת פרטי פריט בנסיגה/רקורסיה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_properties_on_remote_items)
en: Should kdesvn retrieve properties on selected item in repositories
he: האם על kdesvn למשוך מאפיינים על פריט נבחר במאגרים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_properties_on_remote_items)
en: Always get properties on networked repositories
he: תמיד לקבל מאפיינים על מאגרים שמקושרים ברשת

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_store_passwords)
en: Should Subversion store passwords by default
he: האם על Subversion לאחסן סיסמאות כברירת מחדל

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_store_passwords)
en: Storing passwords is often a security problem. Kdesvn itself does not store any passwords, but the Subversion itself inside the configuration area of Subversion. If this area is readable from others you should not set it, but you may select for single non critical accounts inside the authentication dialog.
he: אחסון סיסמאות היא בדרך כלל בעיית אבטחה. Kdesvn עצמו לא מאחסן סיסמאות, אלא Subversion עצמו בתוך אזור ההגדרות של Subversion. אם האזור הזה נגיש לאחרים עדיף לא להגדיר אותו, אך ניתן לבחור חשבונות בודדים לא משמעותיים בחלונית האימות.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_passwords_in_wallet)
en: When saving passwords, do it into KDE Wallet instead of Subversions storage?
he: בעת שמירת סיסמאות, לשמור אותן לארנק של KDE במקום לאחסון של Subversion?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_passwords_in_wallet)
en: Store passwords into KDE Wallet
he: אחסון סיסמאות בארנק של KDE

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_use_password_cache)
en: Use an internal password cache
he: להשתמש במטמון סיסמאות פנימי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_log_always_list_changed_files)
en: Read detailed change lists
he: הצגת רשימות השינויים המפורטות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_review_commit)
en: List items next commit will send or not
he: הצגת פריטים שהקיבוע הבא ישלח או לא

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_commit_hide_new)
en: Should unversioned items be displayed in commit dialog or not.
he: האם פריטים שמחוץ לתיעוד יוצגו בחלונית הקיבוע או לא.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_commit_hide_new)
en: Hide new items in commit box
he: הסתרת פריטים חדשים בתיבת קיבוע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_update_add_as_modification)
en: Update modifies instead of creating conflicts
he: עדכון משנה במקום ליצור סתירות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_update_make_parents)
en: Update makes missing parents
he: העדכון יוצר הורים חסרים

en: Not filling log cache because it is disabled due setting for this repository.
he: מטמון היומנים לא מתמלא כיוון שהוא מושבת עקב הגדרה של המאגר הזה.

en: Filling log cache in background.
he: יומן המטמון מתמלא ברקע.

en: Filling cache canceled.
he: מילוי המטמון בוטל.

en: Cache filled up to revision %1.
he: המטמון התמלא עד מהדורה %1.

en: Filling log cache in background finished.
he: מילוי יומן המטמון ברקע הסתיים.

en: %1 of %2 transferred.
he: הועברו %1 מתוך %2.

en: %1 transferred.
he: %1 הועבר.

en: Log message for revision
he: הודעת יומן למהדורה

en: Go to line
he: מעבר לשורה

en: Show line
he: הצגת שורה

en: Show line number
he: הצגת מספר שורה

[ctx: @title:window]
en: Log Message for Revision %1
he: הודעת יומן למהדורה %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Line
he: שורה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Revision
he: מהדורה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_startDateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_stopDateButton)
en: Date
he: תאריך

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Author
he: יוצר/ת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Content
he: תוכן

en: Add to revision control
he: הוספה לבקרת מהדורות

en: Restore missing
he: שחזור חסרים

en: Revert
he: הסגה

en: Revert failed
he: ההסגה נכשלה

en: Resolved
he: נפתרה

en: Skip
he: דילוג

en: Deleted
he: נמחק

en: Added
he: נוסך

en: Update
he: עדכון

en: Update complete
he: העדכון הושלם

en: Update external module
he: עדכון מודול חיצוני

en: Status on external
he: מצב על חיצוני

en: Commit Modified
he: הקיבוע נערך

en: Commit Added
he: נוסף קיבוע

en: Commit Deleted
he: קיבוע נמחק

en: Commit Replaced
he: קיבוע הוחלף

en: Locking
he: נעילה

en: Unlocked
he: לא נעול

en: Lock failed
he: הנעילה נכשלה

en: Unlock failed
he: שחרור הנעילה נכשל

en: unchanged
he: ללא שינוי

en: item wasn't present
he: הפריט לא היה קיים

en: Enter password for realm %1
he: נא למלא סיסמה לתחום %1

en: The certificate is not issued by a trusted authority. Use the fingerprint to validate the certificate manually.
he: האישור לא הונפק על ידי רשות אמינה. יש להשתמש בטביעת האצבע כדי לתקף את האישור ידנית.

en: The certificate hostname does not match.
he: שם המארח של האישור לא תואם.

en: The certificate is not yet valid.
he: האישור הזה עדיין לא תקף.

en: The certificate has expired.
he: תוקף האישור הזה פג.

en: The certificate has an unknown error.
he: באישור יש שגיאה לא ידועה.

en: %1
    Really store password as plain text?
he: %1
    לאחסן את הסיסמה בטקסט פשוט?

en: Save password
he: שמירת הסיסמה

[ctx: @action:button]
en: Store in Plain Text
he: אחסון בטקסט פשוט

en: SVN Error
he: שגיאת SVN

en: Command "%1" not implemented or known
he: הפקודה „%1” לא ממומשת או שאינה ידועה

en: "GET" requires output file
he: „GET” דורש קובץ פלט

en: May only switch one URL at time
he: יכול להחליף רק כתובת אחת כל פעם

en: Switch only on working copies
he: להחליף רק בעותקי עבודה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CopyMoveView)
en: Copy / Move
he: העתקה / העברה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_HeadOneLabel)
en: Rename
he: שינוי שם

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_HeadTwoLabel)
en: to
he: אל

en: Rename/move
he: שינוי שם/העברה

[ctx: @title:window]
en: Move/Rename File/Directory
he: העברה/שינוי שם קובץ/תיקייה

[ctx: @title:window]
en: Copy File/Directory
he: העתקת קובץ/תיקייה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CreateRepoDlg)
en: Create new repository
he: יצירת מאגר חדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_DisableFsync)
en: Disable fsync at commit (BDB only)
he: השבתת fsync בקיבוע (BDB בלבד)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Path to repository:
he: נתיב למאגר:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_FilesystemSelector)
en: Select type of storage
he: נא לבחור את סוג האחסון

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_FilesystemSelector)
en: Select the storage type of repository (FSFS or Berkely DB)
he: נא לבחור את סוג אחסון המאגר (FSFS או Berkley DB)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_CreateMainDirs)
en: Create trunk, tags and branches folders
he: יצירת התיקיות trunk,‏ tags ו־branches

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_CreateMainDirs)
en: If this is set then the base layout (<tt>/trunk</tt>,<tt>/branches</tt> and <tt>/tags</tt>) will created after opening the fresh repository.
he: אם האפשרות הזאת מוגדרת אז הפריסה הבסיסית (<tt>‎/trunk</tt>,‏<tt>‎/branches</tt> ו־<tt>‎/tags</tt>) תיווצר אחרי פתיחת מאגר חדש מאפס.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CreateMainDirs)
en: Create main folders
he: יצירת תיקיות ראשיות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_presvn16compat)
en: Is created repository compatible to Subversion prior 1.6
he: האם המאגר שנוצר תואם ל־Subversion טרום 1.6

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_presvn16compat)
en: If set, the repository created will compatible to Subversion prior 1.5. This is only useful when svnqt is running with Subversion 1.6 or above.
he: אם מוגדר, המאגר שנוצר יהיה תואם ל־Subversion בגרסאות שלפני 1.5. שימושי רק כש־svnqt רץ עם Subversion 1.6 ומעלה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_presvn16compat)
en: Compatible to Subversion prior 1.6
he: תואם ל־Subversion טרום 1.6

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_LogKeep)
en: Disable automatic log file removal (BDB only)
he: השבתת הסרת יומנים אוטומטית (BDB בלבד)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Type of repository:
he: סוג המאגר:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_presvn15compat)
en: Is created repository compatible to Subversion prior 1.5
he: האם המאגר שנוצר תואם ל־Subversion טרום 1.5

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_presvn15compat)
en: If set, the repository created will compatible to Subversion prior 1.5. This is only useful when svnqt is running with Subversion 1.5 or above.
he: אם מוגדר, המאגר שנוצר יהיה תואם ל־Subversion בגרסאות שלפני 1.5. שימושי רק כש־svnqt רץ עם Subversion 1.5 ומעלה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_presvn15compat)
en: Compatible to Subversion prior 1.5
he: תואם ל־Subversion טרום 1.5

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_presvn18compat)
en: Is created repository compatible to Subversion prior 1.8
he: האם המאגר שנוצר תואם ל־Subversion טרום 1.8

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_presvn18compat)
en: If set, the repository created will compatible to Subversion prior 1.4. This is only useful when svnqt is running with Subversion 1.8 or above.
he: אם מוגדר, המאגר שנוצר יהיה תואם ל־Subversion בגרסאות שלפני 1.4. שימושי רק כש־svnqt רץ עם Subversion 1.8 ומעלה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_presvn18compat)
en: Compatible to Subversion prior 1.8
he: תואם ל־Subversion טרום 1.8

en: Log cache holds %1 log entries and consumes %2 on disk.
he: מטמון היומן מחזיק %1 רשומות יומן וצורך %2 מהכונן.

en: Really clean cache for repository
    %1?
he: לפנות את המטמון למאגר
    %1?

en: Clean repository cache
he: פינוי מטמון המאגר

[ctx: @action:button]
en: Delete Cache
he: מחיקת מטמון

en: Really clean cache and data for repository
    %1?
he: לפנות את המטמון והנתונים למאגר
    %1?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_DeleteRepositoryButton)
en: Delete repository
he: מחיקת מאגר

[ctx: @action:button]
en: Delete Repository
he: מחיקת מאגר

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DBOverView)
en: Overview about cache database content
he: סקירה על תוכן מסד נתוני מטמון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_RepositoryLabel)
en: Known repositories
he: מאגרים ידועים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_DeleteCacheButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, m_DeleteCacheButton)
en: Delete cache entries for current selected repository
he: מחיקת רשומות מטמון למאגר הנבחר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_DeleteCacheButton)
en: Delete cache
he: מחיקת מטמון

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_DeleteRepositoryButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, m_DeleteRepositoryButton)
en: Delete all entries and settings for selected repository
he: מחיקת כל הרשומות וההגדרות למאגר נבחר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_SettingsButton)
en: Repository Settings
he: הגדרות מאגר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_StatisticButton)
en: Statistics for repository
he: סטטיסטיקה למאגר

[ctx: @title:window]
en: Settings for %1
he: הגדרות עבור %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Log cache settings
he: הגדרות מטמון יומן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dbcfg_noCacheUpdate)
en: Do not update log cache on open
he: לא לעדכן את מטמון היומן בפתיחה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Prefixes to filter out in revision tree
he: קידומות לסינון בעץ המהדורות

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Log and statistics setting
he: הגדרות יומן וסטטיסטיקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hide logs containing following words
he: הסתרת יומנים שמכילים את המילים הבאות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KEditListWidget, dbcfg_exclude_log_pattern)
en: This is a list which words/substrings a log entry must contain so it will be hidden from log and statistics
he: זאת רשימה של אילו מילים/תת־מחרוזות חייבת להכיל שורת יומן כדי שתוסתר מהיומן ומהסטטיסטיקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Do not show commits from following users
he: לא להציג קיבועים מהמשתמשים הבאים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KEditListWidget, dbcfg_exclude_userslog)
en: Do not display commits of listed users in log window and statistics view
he: לא להציג קיבועים של המשתמשים המופיעים בחלון היומן ובתצוגת הסטטיסטיקה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dbcfg_filter_empty_author)
en: Do not display commits without author
he: לא להציג קיבועים בלי תיעוד יוצר/ת

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DumpRepoDlg)
en: Dump repository
he: הטלת מאגר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_UseDeltas)
en: Use deltas
he: להשתמש בשינויים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblEnd)
en: End revision:
he: מהדורה סופית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_OutfileLabel)
en: Dump into:
he: היטל לתוך:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblStart)
en: Start revision:
he: מהדורה התחלתית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_RepoLabel)
en: Repository to dump:
he: מאגר להטלה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_PatternLabel)
en: Patterns to add or remove:
he: תבניות להוספה או הסרה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RemoveCheckBox)
en: Remove patterns
he: הסרת תבניות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_DepthLabel)
en: Depth for ignore
he: עומק להתעלמות

[ctx: @title:window]
en: Add Property
he: הוספת מאפיין

en: One of <b>'native'</b>, <b>'LF'</b>, <b>'CR'</b>, <b>'CRLF'</b>.
he: אחד מבין <b>‚native’</b>,‏ <b>‚LF’</b>,‏ <b>‚CR’</b>,‏ <b>‚CRLF’</b>.

en: Set this to any value (e.g. <b>'*'</b>) to enforce locking for this file.<br/>The file will be set read-only when checked out or updated, indicating that a user must acquire a lock on the file before they can edit and commit changes.
he: יש להגדיר את זה לכל ערך שהוא (למשל: <b>'*'</b>) כדי לאכוף נעילה על הקובץ הזה.<br/>הקובץ הזה יוגדר לקריאה בלבד בעת שליפה או עדכון, ומציין שעל המשתמש לתפוס נעילה על הקובץ לפני ביצוע עריכה או קיבוע שינויים.

en: The mimetype of the file. Used to determine whether to merge the file and how to serve it from Apache. A mimetype beginning with <b>'text/'</b> (or an absent mimetype) is treated as text. Anything else is treated as binary.
he: סוג תוכן/MIME הקובץ. משמש לקבוע האם למזג את הקובץ ואיך להגיש אותו מ־Apache. סוג תוכן שמתחיל ב־<b>‚text/‎’</b> (או שסוג התוכן חסר) נחשב לטקסט. כל דבר אחר נחשב לבינרי.

en: A newline separated list of file patterns to ignore.
he: רשימה מופרדים בירידות שורה של תבניות קבצים להתעלמות.

en: Label text to show for the edit box where the user enters the issue number.
he: טקסט תווית להצגה בתיבת העריכה בה המשתמש יקליד את מספר התקלה.

en: URL pointing to the issue tracker. It must contain <b>%BUGID%</b> which gets replaced with the bug issue number. Example:<br/><nobr><b>http://example.com/mantis/view.php?id=%BUGID%</b></nobr>
he: כתובת שמפנה למערכת המעקב אחר תקלות. היא חייבת להכיל <b>%BUGID%</b> שיוחלף במספר התקלה. למשל:<br/><nobr><b>https://example.com/mantis/view.php?id=%BUGID%</b></nobr>

en: String which is appended to a log message when an issue number is entered. The string must contain <b>%BUGID%</b> which gets replaced with the bug issue number.
he: מחרוזת שנוספת להודעת יומן כשנכנס מספר תקלה. המחרוזת חייבת להכיל את הביטוי<b>%BUGID%</b> שיוחלף במספר הזיהוי של התקלה.

en: Set to <b>'yes'</b> if a warning shall be shown when no issue is entered in the commit dialog. Possible values:<br/><b>'true'</b>/<b>'yes'</b> or <b>'false'</b>/<b>'no'</b>.
he: יש להגדיר ל<b>‚yes’</b> (כן) אם אמורה להופיע אזהרה כשלא נוספה בעיה לחלונית הקיבוע. הערכים האפשריים הם:<br/><b>‚true’</b>/<b>‚yes’</b> (חיובי/כן) או <b>‚false’</b>/<b>‚no’</b> (שלילי/לא).

en: Two regular expressions separated by a newline.<br/>The first expression is used to find a string referring to an issue, the second expression is used to extract the bare bug ID from that string.
he: שני ביטויים רגולריים מופרדים בשורה חדשה.<br/>הביטוי הראשון משמש לאיתור מחרוזת שקשורה בתקלה, הביטוי השני משמש לחילוץ מזהה התקלה הפשוט מתוך המחרוזת הזאת.

en: Select or enter new property
he: נא לבחור או למלא מאפיין חדש

en: No help for this property available
he: אין עזרה למאפיין הזה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EditPropsDlg)
en: Modify property
he: עריכת מאפיין

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_NameLabel)
en: Property name:
he: שם מאפיין:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ValueLabel)
en: Property value:
he: ערך מאפיין:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, helpButton)
en: Click for short info about pre-defined property name
he: לחיצה תציג פרטים מקוצרים על שם מאפיין שהוגדר מראש

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CheckoutInfo)
en: Checkout info
he: פרטי שליפה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_TargetLabel)
en: Select target directory:
he: בחירת תיקיית יעד:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_UrlLabel)
en: Enter URL:
he: נא למלא כתובת:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_ignoreExternals)
en: Ignore externals while operation
he: התעלמות מחיצוניים בזמן הפעולה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ignoreExternals)
en: Ignore externals
he: התעלמות מחיצוניים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_overwriteButton)
en: Overwrite existing
he: לדרוס את הקיימים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreKeywords)
en: Ignore keywords
he: התעלמות ממילות מפתח

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CreateDirButton)
en: Append source URL name to subfolder
he: הוספת שם כתובת המקור לתת־התיקייה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ShowExplorer)
en: Open after job
he: לפתוח לאחר המשימה

en: Property
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: This property may not set by users.
    Rejecting it.
he: משתמשים לא יכולים להגדיר את המאפיין הזה.
    הוא נדחה.

en: Protected property
he: מאפיין מוגן

en: A property with that name exists.
    Rejecting it.
he: כבר קיים מאפיין בשם הזה.
    הוא נדחה.

en: Double property
he: מאפיין כפול

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, RangeInput)
en: Revisions
he: מהדורות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_startRevBox)
en: Start with revision
he: התחלה עם מהדורה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_startWorkingButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_stopWorkingButton)
en: Select current working copy changes
he: בחירת השינויים בעותק העבודה הנוכחי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_startWorkingButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_stopWorkingButton)
en: WORKING
he: בעבודה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_startNumberButton)
en: N&umber
he: מ&ספר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_startHeadButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_stopHeadButton)
en: HEAD
he: כותרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_startStartButton)
en: S&TART
he: הת&חלה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_stopRevBox)
en: Stop with revision
he: עצירה עם מהדורה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_stopNumberButton)
en: Number
he: מספר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_stopStartButton)
en: START
he: התחלה

[ctx: @title:window]
en: Select Revisions
he: בחירת מהדורות

en: Select revision
he: בחירת מהדורה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_RevisionButton)
en: -1
he: ‎-1

en: Could not run process "%1".
    
    Process stopped with message:
    %2
he: לא ניתן להריץ את התהליך „%1”.
    
    התהליך נעצר עם ההודעה:
    %2

en: Error running the graph layouting tool.
he: שגיאה בהרצת כלי עימוד התרשימים.

en: Please check that 'dot' is installed (package GraphViz).
he: נא לבדוק ש־‚dot’ מותקנת (חבילת GraphViz).

en: Deleted at revision %1
he: נמחק במהדורה %1

en: Added at revision %1 as %2
he: נוסף במהדורה %1 בתור %2

en: Copied to %1 at revision %2
he: הועתק אל %1 במהדורה %2

en: Renamed to %1 at revision %2
he: השם השתנה ל־%1 במהדורה %2

en: Modified at revision %1
he: השתנה במהדורה %1

en: Replaced at revision %1
he: הוחלף במהדורה %1

en: Revision %1
he: מהדורה %1

en: Could not open temporary file %1 for writing.
he: לא ניתן לכתוב את הקובץ הזמני %1 לכתיבה.

en: <br>Revision: %1<br>Author: %2<br>Date: %3<br>Log: %4</html>
he: <br>מהודרה: %1<br>יוצר/ת: %2<br>תאריך: %3<br>יומן: %4</html>

en: <b>Revision</b>%1%2%3
he: <b>מהדורה</b>%1%2%3

en: <b>Author</b>%1%2%3
he: <b>יוצר/ת</b>%1%2%3

en: <b>Date</b>%1%2%3
he: <b>תאריך</b>%1%2%3

en: <b>Log</b>%1%2%3
he: <b>יומן</b>%1%2%3

en: Diff to previous
he: תיעוד הבדלים מול הקודם

en: Diff to selected item
he: תיעוד הבדלים מול הפריט הנבחר

en: Unselect item
he: ביטול בחירת פריט

en: Select item
he: בחירת פריט

en: Display details
he: הצגת פרטים

en: Rotate counter-clockwise
he: סיבוב נגד כיוון השעון

en: Rotate clockwise
he: סיבוב עם כיוון השעון

en: Save tree as PNG
he: שמירת עצים כ־PNG

en: Image (*.png)
he: תמונה (‎*.png)

[ctx: @title:window]
en: Logs
he: יומנים

en: Getting logs - hit Cancel for abort
he: היומנים מתקבלים - לחיצה על ביטול תפסיק

en: No log cache possible due broken database and networking not allowed.
he: אי אפשר לעיין במטמון היומנים עקב מסד נתונים פגום וסירוב גישה לרשת.

en: Could not retrieve logs, reason:
    %1
he: לא ניתן למשוך את היומנים, סיבה:
    %1

en: Scanning the logs for %1
he: היומנים של %1 נסרקים

en: Cancel
he: ביטול

[ctx: @title:window]
en: Scanning logs
he: היומנים נסרקים

en: %1<br>Check change entry %2 of %3
he: %1<br>נבדקת רשומת שינוי %2 מתוך %3

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_Srclabel)
en: Repository to copy:
he: מאגר להעתקה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_Destlabel)
en: Destination folder:
he: תיקיית יעד:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_Cleanlogs)
en: Clean logs
he: פינוי יומנים

en: If set, add files or directories that match ignore patterns.
he: אם הוגדר, להוסיף קבצים או תיקיות שעונים על תבניות ההחרגה.

en: Should files with unknown node types be ignored
he: האם קבצים שסוג הנקודה שלהם לא ידוע יזכו להתעלמות

en: Ignore files of which the node type is unknown, such as device files and pipes.
he: התעלמות מקבצים שבהם סוג הנקודה לא ידוע כגון קובצי התקנים וצינוריות.

en: (Last part)
he: (החלק האחרון)

en: Create subdirectory %1 on import
he: יצירת תת־תיקיית %1 בייבוא

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Load into repository:
he: טעינה למאגר:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_UuidGroup)
en: Uuid action
he: פעולת מזהה ייחודי

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UUidForce) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ForceCheck)
en: Force
he: אילוץ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UUidIgnore)
en: Ignore
he: התעלמות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UUidDefault)
en: Default
he: ברירת מחדש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_UsePre)
en: Use pre-commit hook
he: להשתמש בהתליית טרום קיבוע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_UsePost)
en: Use post-commit hook
he: להשתמש בהתלייה שלאחר קיבוע

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_Rootfolder)
en: Path to load the dump into (see context help)
he: נתיב לטעינת ההיטל (יש עזרה לפי הקשר)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_Rootfolder)
en: If not empty, load the dump into a specific folder instead into root of repository. This folder must exist before loading the dump.
he: אם לא ריק, לטעון את ההיטל לתיקייה מסוימת במקום לראש המאגר. התיקייה הזאת חייבת להיות קיימת לפני טעינת ההיטל.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Load into folder:
he: טעינה לתיקייה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Dump file:
he: קובץ היטל:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_validateProps)
en: Validate the properties on load (only Subversion 1.7 or newer)
he: לאמת את המאפיינים בעת הטעינה (רק מ־Subversion 1.7 ואילך)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_validateProps)
en: Validate properties
he: אימות מאפיינים

en: Networked URL to open but networking is disabled.
he: כתובת רשת לפתיחה אבל הרשת מושבתת.

en: History of item
he: היסטוריה של פריט

en: History
he: היסטוריה

en: Displays the history log of selected item
he: הצגת יומן ההיסטוריה של הפריט הנבחר

en: History of item ignoring copies
he: היסטוריה של הפריט תוך התעלמות מעותקים

en: Displays the history log of selected item without following copies
he: הצגת יומן ההיסטוריה של הפריט הנבחר ללא העותקים הבאים

en: Full revision tree
he: עץ מהדורות מלא

en: Shows history of item as linked tree
he: הצגת היסטוריה של פריט כעץ מקושר

en: Partial revision tree
he: עץ מהדורות חלקי

en: Shows history of item as linked tree for a revision range
he: הצגת היסטוריה של פריט כעץ מקושר לטווח מהדורות

en: Properties
he: מאפיינים

en: Display Properties
he: הצגת מאפיינים

en: Display last changes
he: הצגת השינויים האחרונים

en: Display last changes as difference to previous commit.
he: הצגת השינויים האחרונים כהבדל מול הקיבוע האחרון.

en: Details
he: פרטים

en: Show details about selected item
he: הצגת פרטים על הפריט הנבחר

en: Move
he: העברה

en: Moves or renames current item
he: העברה או שינוי שם של הפריט הנוכחי

en: Create a copy of current item
he: יצירת עותק של הפריט הנוכחי

en: Check for updates
he: איתור עדכונים

en: Check if current working copy has items with newer version in repository
he: לבדוק אם לעותק העבודה יש פריט עם גרסה חדשה יותר במאגר

en: Check updates
he: איתור עדכונים

en: Blame
he: אשמה

en: Output the content of specified files or URLs with revision and author information in-line.
he: להוציא את תוכן הקבצים או הכתובות שצוינו עם פרטי מהדורה ויוצרים כחלק מהשורה.

en: Blame range
he: טווח אשמה

en: Cat head
he: הצגת הראש (cat head)

en: Output the content of specified files or URLs.
he: לפלוט את תוכן הקבצים שצוינו או כתובות.

en: Cat revision...
he: הצגת (cat) מהדורה…

en: Output the content of specified files or URLs at specific revision.
he: לפלוט את תוכן הקבצים שצוינו או כתובות במהדורה מסוימת.

en: Lock current items
he: לנעול את הפריטים הנוכחיים

en: Try lock current item against changes from other users
he: לנסות לנעול את הפריט הנוכחי מפני שינויים של משתמשים אחרים

en: Unlock current items
he: שחרור נעילה של פריטים נוכחיים

en: Free existing lock on current item
he: שחרור נעילה קיימת על פריט נוכחי

en: New folder
he: תיקייה חדשה

en: Create a new folder
he: יצירת תיקייה חדשה

en: Switch repository
he: החלפת מאגר

en: Switch repository path of current working copy path ("svn switch")
he: החלפת נתיב המאגר של נתיב העותק בעבודה הנוכחי („svn switch”)

en: Relocate current working copy URL
he: הצבה מחדש של כתובת העותק בעבודה

en: Relocate URL of current working copy path to other URL
he: הצבה מחדש של כתובת העותק הנוכחי שבעבודה לכתובת אחרת

en: Unversioned
he: לא מתועד במאגר

en: Browse folder for unversioned items and add them if wanted.
he: לעיין בתיקייה לאיתור פריטים בלתי מתועדים ולהוסיף אותם לפי הצורך.

en: Open repository of working copy
he: פתיחת מאגר עותק העבודה

en: Opens the repository the current working copy was checked out from
he: פתיחת המאגר שעותק העבודה נשלף ממנו

en: Cleanup
he: ניקוי

en: Recursively clean up the working copy, removing locks, resuming unfinished operations, etc.
he: לנקות את עותק העבודה באופן יסודי, להסיר נעילות להמשיך פעולות שלא הסתיימו וכו׳.

en: Import folders into current
he: ייבוא תייקות לתוך הנוכחית

en: Import folder content into current URL
he: ייבוא תוכן התיקייה לכתובת הנוכחית

en: Add selected files/dirs
he: הוספת הקבצים/התיקיות הנבחרים

en: Adding selected files and/or directories to repository
he: הוספת הקבצים ו/או התיקיות הנבחרים למאגר

en: Add selected files/dirs recursive
he: הוספת הקבצים/התיקיות הנבחרים באופן גורף

en: Adding selected files and/or directories to repository and all subitems of folders
he: הקבצים ו/או התיקיות הנבחרים מתווספים למאגר לרבות כל תת־הפריטים שבתיקיות

en: Delete selected files/dirs
he: מחיקת הקבצים/התיקיות הנבחרים

en: Deleting selected files and/or directories from repository
he: מחיקת הקבצים ו/או התיקיות הנבחרים מהמאגר

en: Delete folder
he: מחיקת תיקייה

en: Deleting selected directories from repository
he: מחיקת התיקיות הנבחרות מהמאגר

en: Revert current changes
he: הסגת השינויים הנוכחיים

en: Mark resolved
he: סימון כפתור

en: Marking files or dirs resolved
he: סימון הקבצים או התיקיות כפתורים

en: Resolve conflicts
he: פתרון סתירות

en: Ignore/Unignore current item
he: התעלמות/ביטול התעלמות של הפריט הנוכחי

en: Add or Remove ignore pattern
he: הוספת או הסרת תבניות התעלמות

en: Update to head
he: עדכון לראש (head)

[ctx: Menu item]
en: Update
he: עדכון

en: Update to revision...
he: עדכון למהדורה…

en: Commit
he: קיבוע

en: Diff local changes
he: הבדלים בשינויים המקומיים

en: Diff working copy against BASE (last checked out version) - does not require access to repository
he: הבדלים בין העותק בעבודה מול BASE (הגרסה האחרונה שנמשכה)- דורש גישה למאגר

en: Diff against HEAD
he: הבדל מול הכותרת (HEAD)

en: Diff working copy against HEAD (last checked in version)- requires access to repository
he: הבדלים בין העותק בעבודה מול HEAD (הגרסה האחרונה שנמסרה)- דורש גישה למאגר

en: Diff items
he: הבדל בין פריטים

en: Diff two items
he: הבדל בין שני פריטים

en: Merge two revisions
he: מיזוג שתי מהדורות

en: Merge
he: מיזוג

en: Merge two revisions of this entry into itself
he: מיזוג שתי מהדורות של הרשומה הזאת לתוך עצמה

en: Merge repository path into current working copy path or current repository path into a target
he: מיזוג נתיב מאגר לנתיב העותק הנוכחי בעבודה או נתיב המאגר הנוכחי ליעד

en: Open With...
he: פתיחה עם…

en: Checkout current repository path
he: משיכת נתיב המאגר הנוכחי

en: Checkout
he: משיכה

en: Export current repository path
he: ייצוא נתיב המאגר הנוכחי

en: Select browse revision
he: בחירת מהדורה לעיון

en: Checkout a repository
he: שליפת מאגר

en: Export a repository
he: ייצוא מאגר

en: Export
he: ייצוא

en: Refresh view
he: ריענון תצוגה

en: Refresh
he: ריענון

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_DispSpecDiff)
en: Diff revisions
he: הבדל בין מהדורות

en: Unfold File Tree
he: פריסת עץ התיקיות

en: Opens all branches of the file tree
he: פתיחת כל הענפים של עץ הקבצים

en: Fold File Tree
he: קיפול עץ התיקיות

en: Closes all branches of the file tree
he: סגירת כל הענפים של עץ הקבצים

en: Update log cache
he: עדכון מטמון היומן

en: Update the log cache for current repository
he: עדכון מטמון היומן למאגר הנוכחי

en: Set property recursive
he: הגדרת מאפיין בנסיגה

en: Settings for current repository
he: הגדרות למאגר הנוכחי

en: Stop updating the log cache
he: לעצור את עדכון מטמון היומן

[ctx: @title:window]
en: Edit Pattern to Ignore for "%1"
he: עריכת תבנית להתעלמות עבור „%1”

en: Nothing selected for unlock
he: לא נבחר שום דבר לשחרור

[ctx: @title:window]
en: Lock Message
he: הודעת נעילה

en: Steal lock?
he: לחטוף נעילה?

en: Break lock or ignore missing locks?
he: לשבור או להתעלם מהנעילות החסרות?

en: Unlocking items
he: נעילת פריטים משוחררת

[ctx: @action:button]
en: Break Lock
he: שבירת הנעילה

[ctx: @action:button]
en: Ignore
he: התעלמות

en: Nothing selected for delete
he: לא נבחר שום דבר למחיקה.

en: Automatic generated base layout by kdesvn
he: פריסת בסיס שנוצרה אוטומטית על ידי kdesvn

en: May not make subdirectories of a file
he: עלול שלא ליצור תת־תיקיות של קובץ

[ctx: @title:window]
en: Merge
he: מיזוג

en: Error getting entry to relocate
he: שגיאה במשיכת הרשומה להצבה מחדש

[ctx: @title:window]
en: Relocate Path %1
he: הצבה מחדש של הנתיב %1

en: Invalid url given!
he: סופקה כתובת שגויה!

en: Relocate path %1
he: הצבה מחדש של הנתיב %1

en: Cannot import into multiple targets
he: לא ניתן לייבא למגוון יעדים

en: Import files from folder
he: ייבוא קבצים מתיקייה

en: Import file
he: ייבוא קובץ

[ctx: @title:window]
en: Import Log
he: ייבוא יומן

en: Could not retrieve repository of working copy.
he: לא ניתן למשוך את המאגר של העותק בעבודה.

en: Only in working copy possible.
he: אפשרי רק בעותק העבודה.

en: Error
he: שגיאה

en: Only on single folder possible
he: אפשר רק לתיקייה אחת

en: Sorry - internal error
he: שגיאה פנימית - סליחה

en: Hold Ctrl key while click on selected item for unselect
he: יש להחזיק Ctrl תוך כדי לחיצה על פריט נבחר לביטול בחירה

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_LogTreeView) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_ChangedList)
en: See context menu for more actions
he: יש לעיין בתפריט ההקשר לפעולות נוספות

en: Click for navigate
he: לחיצה לניווט

en: Navigation
he: ניווט

en: Could not retrieve repository.
he: לא ניתן למשוך את המאגר.

en: Not yet implemented
he: לא מומש עדיין

en: Edit property recursively
he: עריכת מאפיין בנסיגה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MergeDlg)
en: MergeSettings
he: הגדרות מיזוג

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_SrcOneLabel)
en: Source 1:
he: מקור 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_SrcTwoLabel)
en: Source 2:
he: מקור 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_OutLabel)
en: Output to:
he: פלט אל:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_MergeParameter)
en: Merge parameter
he: מיזוג משתנה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RecursiveCheck)
en: Recursive
he: רקורסיבי

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_RelatedCheck)
en: Handle unrelated as related items
he: טיפול בפריטים לא קשורים כקשורים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RelatedCheck)
en: Ignore ancestry
he: התעלמות משושלת

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_ForceCheck)
en: Force delete on modified/unversioned items
he: אילוץ מחיקה של פריטים שהשתנו/אינם מתועדים כגרסה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_Reintegrate)
en: Reintegrate merge
he: שילוב מיזוג מחדש

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_DryCheck)
en: Just dry run without modifications
he: פשוט הרצה על יבש בלי שינויים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_DryCheck)
en: Dry run
he: הרצה על יבש

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_RecordOnly)
en: Only write mergeinfo
he: רק לכתוב את mergeinfo (פרטי מיזוג)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_RecordOnly)
en: The merge is not actually performed, but the mergeinfo for the revisions which would have been merged is recorded in the working copy
he: המיזוג לא מבוצע בפועל, אבל ה־mergeinfo של המהדורות שאמור היה להיות ממוזג מתועד בעותק העבודה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RecordOnly)
en: Record only
he: לתעד בלבד

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_useExternMerge)
en: Use external merge not Subversion's merge
he: להשתמש במיזוג חיצוני ולא בזה של Subversion

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useExternMerge)
en: Use external merge
he: להשתמש במיזוג חיצוני

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_AllowMixedRev)
en: If checked, allow merge into mixed revision working copy, otherwise raises error in that case
he: אם האפשרות מסומנת, לאפשר מיזוג לתוך המהדורה של העותק הפעיל, אחרת תקפוץ שגיאה במקרה שכזה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_AllowMixedRev)
en: Merge into mixed revision
    working copy
he: מיזוג לתוך עותק עבודה
    עם מהדורה מעורבבת

[ctx: @title:window]
en: Enter Merge Range
he: נא למלא טווח מיזוג

en: Message
he: הודעה

en: %1 at revision %2
he: %1 במהדורה %2

en: Name
he: שם

en: Status
he: מצב

en: Last changed Revision
he: המהדורה האחרונה שהשתנתה

en: Last author
he: יוצר/ת אחרונים

en: Last change date
he: תאריך השינוי האחרון

en: Locked by
he: ננעל על ידי

en: Other...
he: אחר…

en: Undelete property
he: ביטול מחיקת מאפיין

en: Delete property
he: מחיקת מאפיין

en: Missing SVN link
he: חסר קישור SVN

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PropertiesDlg)
en: View and modify properties
he: הצגת ועריכת מאפיינים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAdd)
en: Add Property
he: הוספת מאפיין

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbModify)
en: Modify Property
he: עריכת מאפיין

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDelete)
en: Delete Property
he: מחיקת מאפיין

en: %p% of %1
he: %p% מתוך %1

en: %1 of %2
he: %1 מתוך %2

en: Finished
he: הסתיים

en: Got no logs
he: לא התקבלו יומנים

en: Got no info.
he: לא התקבל מידע.

[ctx: @title:window]
en: History of %1
he: ההיסטוריה של %1

[ctx: @title:window]
en: Annotate
he: פירוש

en: Annotate lines - hit Cancel for abort
he: פירוש שורות - לחיצה על ביטול תפסיק

en: Got no annotate
he: לא התקבל פירוש

[ctx: @title:window]
en: Content Get
he: משיכת תוכן

en: Getting content - hit Cancel for abort
he: התוכן מתקבל - לחיצה על ביטול תפסיק

en: Error getting content
he: שגיאה בקבלת תוכן

en: Error while open temporary file
he: שגיאה במהלך פתיחת קובץ זמני

[ctx: @title:window]
en: Content of %1
he: התוכן של %1

en: Got no content.
he: לא התקבל תוכן.

en: Enter folder name:
he: נא למלא שם תיקייה:

[ctx: @title:window]
en: Details
he: פרטים

en: Retrieving information - hit Cancel for abort
he: מתקבל מידע - לחיצה על ביטול תפסיק

en: URL
he: כתובת

en: Canonical repository URL
he: כתובת מאגר אחודה

en: Checksum
he: סיכום ביקורת

en: Type
he: סוג

en: Absent
he: חסר

en: File
he: קובץ

en: Folder
he: תיקייה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Size
he: גודל

en: Schedule
he: תזמון

en: Normal
he: רגיל

en: Addition
he: תוספת

en: Deletion
he: מחיק

en: UUID
he: מזהה ייחודי

en: Last committed
he: קיבוע אחרון

en: Last revision
he: מהדורה אחרונה

en: Content last changed
he: שינוי תוכן אחרון

en: Property last changed
he: שינוי אחרון של המאפיין

en: New version of conflicted file
he: גרסה חדשה של קובץ עם סתירה

en: Property reject file
he: קובץ דחיית מאפיינים

en: Copy from URL
he: העתקה מכתובת

en: Lock token
he: אסימון נעילה

en: Owner
he: בעלות

en: Locked on
he: ננעל ב־

en: Lock comment
he: הערת נעילה

[ctx: @title:window]
en: Infolist
he: רשימת פרטים

[ctx: @title:window]
en: Applying Properties
he: מאפיינים חלים

en: <center>Applying<br/>hit cancel for abort</center>
he: <center>מוחל<br/>לחיצה על ביטול תפסיק</center>

en: Could not change to folder %1
he: לא ניתן לעבור לתיקייה %1

en: Not commit because networking is disabled
he: אין קיבוע כי התקשורת מושבתת

[ctx: @title:window]
en: Status / List
he: מצב / רשימה

en: Creating list / check status
he: נוצרת רשימה / המצב נבדק

en: Add and Commit
he: הוספה וקיבוע

en: Delete and Commit
he: מחיקה וקיבוע

[ctx: @title:window]
en: Commit
he: קיבוע

en: Commit - hit Cancel for abort
he: מתקבע - לחיצה על ביטול תפסיק

[ctx: @title:window]
en: Downloading
he: הורדה

en: Download - hit Cancel for abort
he: הורדה - לחיצה על ביטול תפסיק

en: Can not do this diff because networking is disabled.
he: אי אפשר לבצע את ההבדלים האלה כי התקשורת מושבתת.

en: Both entries seems to be the same, can not diff.
he: שתי הרשומות נראות זהות, אי אפשר למצוא הבדלים.

en: Diff-process could not started, check command.
he: לא ניתן להפעיל את תהליך ההבדלים, נא לבדוק את הפקודה.

[ctx: @title:window]
en: Diffing
he: ההבדלים מחושבים

en: Diffing - hit Cancel for abort
he: ההבדלים מתועדים - לחיצה על ביטול תפסיק

en: No difference to display
he: אין הבדלים להצגה

en: Diffing - hit cancel for abort
he: ההבדלים מתועדים - לחיצה על ביטול תפסיק

en: Display process could not started, check command.
he: לא ניתן להפעיל את תהליך התצוגה, נא לבדוק את הפקודה.

[ctx: @title:window]
en: Diff Display
he: הצגת הבדלים

[ctx: @title:window]
en: Making update
he: עריכת עדכון

en: Making update - hit Cancel for abort
he: מתבצע עדכון - לחיצה על ביטול תפסיק

en: Which files or directories should I add?
he: אילו קבצים או תיקיות יש להוסיף?

en: <center>The entry<br/>%1<br/>is versioned - break.</center>
he: <center>הרשימה<br/>%1<br/>מתועדת לגרסה - הפעולה נקטעת.</center>

en: Delete from repository
he: מחיקה ממאגר

[ctx: @title:window]
en: Export a Repository
he: ייצוא מאגר

[ctx: @title:window]
en: Checkout a Repository
he: שליפת מאגר

en: Export repository
he: ייצוא מאגר

en: Invalid local path given!
he: סופק נתיב מקומי שגוי!

en: Exporting a file?
he: לייצא קובץ?

en: Checking out a file?
he: משכת קובץ?

[ctx: @title:window]
en: Export
he: ייצוא

[ctx: @title:window]
en: Checkout
he: שליפה

en: Exporting
he: מתבצע ייצוא

en: Checking out
he: מתבצעת משיכה

en: <center>The entry<br/>%1<br/>is not versioned - break.</center>
he: <center>הרשימה<br/>%1<br/>לא מתועדת לגרסה - הפעולה נקטעת.</center>

[ctx: @title:window]
en: Revert
he: הסגה

en: Reverting items
he: פריטים נסוגים

[ctx: @title:window]
en: Switch URL
he: החלפת כתובת

en: Switching URL
he: הכתובת מוחלפת

[ctx: @title:window]
en: Relocate Repository
he: העברת מקום המאגר

en: Relocate repository to new URL
he: העברת המאגר לכתובת חדשה

en: Can only switch one item at time
he: אפשר להעביר רק פריט אחד בכל פעם

en: Error getting entry to switch
he: שגיאה בקבלת רשומה להחלפה

en: Switch URL
he: החלפת כתובת

[ctx: @title:window]
en: Cleanup
he: ניקוי

en: Cleaning up folder
he: התיקייה עוברת ניקיון

[ctx: @title:window]
en: Resolve
he: פתירה

en: Marking resolved
he: מסומן כפתור

en: Could not retrieve conflict information - giving up.
he: לא ניתן למשוך את פרטי הסתירה - מוותר.

en: Resolve-process could not started, check command.
he: לא ניתן להתחיל את תהליך הפתרון, נא לבדוק את הפקודה.

[ctx: @title:window]
en: Import
he: ייבוא

en: Importing items
he: ייבוא פריטים

en: Nothing to merge.
he: אין מה למזג.

en: No destination to merge.
he: אין יעד למיזוג.

en: Both sources must be same type.
he: שני המקורות חייבים להיות מאותו הסוג.

en: Target for merge must same type like sources.
he: היעד למיזוג חייב להיות מאותו הסוג כמו המקורות.

en: Both entries seems to be the same, will not do a merge.
he: נראה ששתי הרשומות זהות, לא יתבצע מיזוג.

en: Merge process could not started, check command.
he: לא ניתן להפעיל את תהליך המיזוג, נא לבדוק את הפקודה.

en: Merging items
he: מיזוג פריטים

[ctx: @title:window]
en: Move
he: העברה

en: Moving/Rename item
he: העברת/שינוי שם פריט

en: Moving entries
he: העברת רשומות

[ctx: @title:window]
en: Copy / Move
he: העתקה / העברה

en: Copy or Moving entries
he: העתקה או העברה של רשומות

en: No unversioned items found.
he: לא נמצאו פריטים שלא מתועדים לגרסה.

[ctx: @title:window]
en: Add Unversioned Items
he: הוספת פריטים שלא מתועדים לגרסה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_ChangedList)
en: Item
he: פריט

en: Found %1 modified item | Found %1 modified items
he[0]: נמצא פריט שהשתנה
he[1]: נמצאו שני פריטים שהשתנו
he[2]: נמצאו %1 פריטים שהשתנו
he[3]: נמצאו %1 פריטים שהשתנו

en: Checking for updates finished
he: איתור עדכונים הושלם

en: There are new items in repository
he: יש פריטים חדשים במאגר

en: Not filling log cache because networking is disabled
he: מטמון היומן לא מתמלא כיוון שהתקשורת מושבתת

en: Not checking for updates because networking is disabled
he: לא מתבצעת בדיקת עדכונים כי התקשורת מושבתת

en: Checking for updates started in background
he: בדיקת עדכונים החלה ברקע

en: Not versioned
he: לא מתועד לגרסה

en: Added in repository
he: נוסף במאגר

en: Needs update
he: דורש עדכון

en: Locally modified
he: השתנה מקומית

en: Property modified
he: המאפיין השתנה

en: Locally added
he: נוסף מקומית

en: Missing
he: חסר

en: Replaced
he: הוחלף

en: Ignored
he: נפסח

en: External
he: חיצוני

en: Conflict
he: סתירה

en: Property conflicted
he: המאפיין סותר

en: Merged
he: ממוזג

en: Incomplete
he: חלקי

en: Obstructed
he: משובש

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LogDialog)
en: SVN Log
he: יומן SVN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startLabel)
en: Start revision
he: מהדורה התחלתית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, endLabel)
en: End revision
he: מהדורה סופית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_goButton)
en: Get Logs
he: משיכת יומנים

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_PrevFiftyButton)
en: Previous entries
he: רשומות קודמות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_NextFiftyButton)
en: Show from HEAD
he: הצגה מ־HEAD

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_ChangedList)
en: Copy from
he: העתקה מ־

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_DispPrevButton)
en: Diff previous
he: הבדל מול קודם

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_DispSpecDiff)
en: Select second revision with right mouse button
he: אפשר לבחור את המהדורה השנייה עם הלחצן הימני בעכבר

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonListFiles)
en: List entries
he: הצגת רשומות

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonBlame)
en: Annotate
he: פירוש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pbHelp)
en: Help
he: עזרה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pbClose)
en: Close
he: סגירה

[ctx: @title:window]
en: SVN Log of %1
he: יומן SVN של %1

[ctx: @title:window]
en: SVN Log
he: יומן SVN

en: Set version as right side of diff
he: הגדרת גרסה כצד הימני של ההבדלים

en: Set version as left side of diff
he: הגדרת גרסה כצד השמאלי של ההבדלים

en: Unset version for diff
he: ביטול הגדרת גרסה להבדלים

en: Revert this commit
he: שחזור הקיבוע הזה

en: &Move Here
he: הע&ברה לכאן

en: &Copy Here
he: העתקה ל&כאן

en: C&ancel
he: &ביטול

[ctx: @title:window]
en: Open
he: פתיחה

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, UrlDlg)
en: Open repository / working copy
he: פתיחת מאגר / עותק עבודה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Open repository or working copy
he: פתיחת מאגר או עותק עבודה
