kdesvn - en to et translation catalogue (775 entries)

en: ssh-askpass for kdesvn
et: kdesvn-i ssh-askpass

en: Copyright (c) 2005-2009 Rajko Albrecht
et: Autoriõigus (c) 2005-2009: Rajko Albrecht

en: Prompt
et: Parooli küsimine

en: Please enter your password below.
et: Palun anna siin oma parool.

[ctx: @title:window]
en: Password
et: Parool

en: Check for unversioned items
et: Kontrolli versioonita elemente

en: Merge...
et: Ühenda ...

en: &Bookmarks
et: &Järjehoidjad

en: Create and open new repository
et: Loo ja ava uus hoidla

en: Create and opens a new local Subversion repository
et: Uue kohaliku Subversioni hoidla loomine ja avamine

en: Dump repository to file
et: Salvesta hoidla faili

en: Dump a Subversion repository to a file
et: Subversioni hoidla salvestamine faili

en: Hotcopy a repository
et: Täiskoopia hoidlast

en: Hotcopy a Subversion repository to a new folder
et: Subversioni hoidla täiskoopia uude kataloogi

en: Load dump into repository
et: Salvestuse laadimine hoidlasse

en: Load a dump file into a repository.
et: Salvestusfaili laadimine hoidlasse.

en: Add ssh identities to ssh-agent
et: ssh identiteetide lisamine ssh-agent'ile

en: Force add ssh-identities to ssh-agent for future use.
et: Jõuga ssh identiteetide lisamine ssh-agent'ile edasiseks kasutamiseks.

en: Info about kdesvn part
et: kdevsn-i komponendi teave

en: Shows info about the kdesvn plugin and not the standalone application.
et: Teabe näitamine kdesvn-i plugina, mitte autonoomse rakenduse kohta.

en: Show database content
et: Andmebaasi sisu näitamine

en: Show the content of log cache database
et: Logipuhvri andmebaasi sisu näitamine

en: Could not open URL %1
et: URL-i %1 avamine nurjus

en: Recent opened URLs
et: Viimati avatud URL-id

en: Load last opened URL on start
et: Viimati avatud URL-i avamine käivitamisel

en: Reload last opened URL if no one is given on command line
et: Viimati avatud URL-i taaslaadimine, kui käsureal pole midagi antud

en: Ready
et: Valmis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_display_ignored_files) i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Display ignored files
et: Eiratavate failide näitamine

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Display unknown files
et: Tundmatute failide näitamine

en: Hide unchanged files
et: Muutusteta failide peitmie

en: Work online
et: Töötamine võrgus

en: Configure Kdesvn...
et: Seadista Kdesvn-i ...

en: About kdesvn part
et: Kdevsn-i komponendi teave

en: Kdesvn Handbook
et: Kdesvn-i käsiraamat

en: Built with Subversion library: %1
    Running Subversion library: %2
et: Ehitatud Subversioni teegiga: %1
    Töötab Subversioni teegiga: %2

en: kdesvn Part
et: kdesvn-i komponent

en: A Subversion Client by KDE (dynamic Part component)
et: KDE Subversioni klient (dünaamiline KPart-komponent)

en: (C) 2005-2009 Rajko Albrecht,
    (C) 2015-2018 Christian Ehrlicher
et: (C) 2005-2009: Rajko Albrecht,
    (C) 2015-2018: Christian Ehrlicher

en: Original author and maintainer
et: Algne autor ja hooldaja

en: Developer
et: Arendaja

note: i18n: ectx: Menu (subversion_general)
en: General
et: Üldine

en: General Settings
et: Üldised seadistused

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SubversionSettings)
en: Subversion Settings
et: Subversioni seadistused

en: Timed jobs
et: Ajastatud tööd

en: Settings for timed jobs
et: Ajastatud tööde seadistused

en: Diff & Merge
et: Erinevused ja ühendamine

en: Settings for diff and merge
et: Erinevuste ja ühendamise seadistused

en: Colors
et: Värvid

en: Color Settings
et: Värviseadistused

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, RevisionTreeSettings)
en: Revision tree Settings
et: Versioonipuu seadistused

en: Revision tree
et: Versioonipuu

en: KIO / Command line
et: KIO / käsurida

en: Settings for command line and KIO execution
et: Käsurea ja KIO-mooduli seadistused

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Subversion settings
et: Subversioni seadistused

note: i18n: ectx: Menu (quicksettings)
en: Quick settings
et: Kiirseadistused

note: i18n: ectx: Menu (subversion_working_copy)
en: Working copy
et: Töökoopia

note: i18n: ectx: Menu (subversion_repo)
en: Repository
et: Hoidla

note: i18n: ectx: Menu (generic_view)
en: View
et: Vaade

note: i18n: ectx: Menu (log_cache)
en: Log cache
et: Logipuhver

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
et: &Abi

note: i18n: ectx: Menu (local_context_single_conflicted) i18n: ectx: Menu (local_context_single_versioned) i18n: ectx: Menu (local_context_single_unversioned) i18n: ectx: Menu (local_context_multi)
en: Actions
et: Toimingud

note: i18n: ectx: ToolBar (subversionToolBar)
en: Subversion toolbar
et: Subversioni riba

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

[ctx: @title:window]
en: Enter Password for Realm %1
et: Tsooni %1 parool

en: Open a file with a #PKCS12 certificate
et: #PKCS12 sertifikaadiga faili avamine

en: Current task
et: Aktiivne ülesanne

en: Current transfer
et: Aktiivne ülekanne

en: bytes
et: baiti

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (subversion_admin)
en: Subversion Admin
et: Subversioni administraator

note: i18n: ectx: Menu (database_menu)
en: Database
et: Andmebaas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

en: Repository opened
et: Hoidla on avatud

en: Could not open repository
et: Hoidla avamine nurjus

en: No repository open
et: Ükski hoidla ei ole avatud

[ctx: @title:window]
en: Hotcopy a Repository
et: Täiskoopia hoidlast

en: Hotcopy finished.
et: Täiskoopia valmis.

[ctx: @title:window]
en: Load a Repository From an svndump
et: Hoidla laadimine svndump'ist

[ctx: @title:window]
en: Load Dump
et: Salvestuse laadimine

en: Loading a dump into a repository.
et: Salvestuse laadimine hoidlasse.

en: Loading dump finished.
et: Salvestuse laadimine lõpetatud.

[ctx: @title:window]
en: Dump a Repository
et: Hoidla salvestamine

[ctx: @title:window]
en: Dump
et: Salvestamine

en: Dumping a repository
et: Hoidla salvestamine

en: Dump finished.
et: Salvestamine on lõpetatud.

en: Wrong or missing log (may cancel pressed).
et: Vale või puuduv logi (ehk klõpsati Loobu?).

en: Restored %1.
et: Taastati %1.

en: Reverted %1.
et: Lähtestati %1.

en: Failed to revert %1.
    Try updating instead.
et: %1 lähtestamine nurjus.
    Püüa parem uuendada.

en: Resolved conflicted state of %1.
et: Lahendati %1 konfliktiseisund.

en: Skipped missing target %1.
et: Jäeti vahele puuduv sihtmärk %1.

en: Skipped %1.
et: Jäeti vahele %1.

en: Finished at revision %1.
et: Lõpetati versiooniga %1.

en: Update finished.
et: Uuendamine on lõpetatud.

en: Sending %1.
et: Saadetakse %1.

en: Adding (bin) %1.
et: Lisatakse (bin) %1.

en: Adding %1.
et: Lisatakse %1.

en: Deleting %1.
et: Kustutatakse %1.

en: Replacing %1.
et: Asendatakse %1.

en: Transmitting file data
et: Failiandmete ülekandmine

en: Can only write on HEAD revision.
et: Kirjutada saab ainult peaversiooni (HEAD).

en: Renaming %1 to %2 successful
et: Nime %1 muutmine nimeks %2 oli edukas

en: Overwriting existing items is disabled in settings.
et: Olemasolevate elementide ülekirjutamine on seadistustes keelatud.

en: Start checking out to temporary folder
et: Ajutise kataloogi väljavõtte alustamine

en: Checking out %1
et: %1 väljavõte

en: Temporary checkout done.
et: Ajutine väljavõte tehtud.

en: Could not write to existing item.
et: Olemasolevasse elementi kirjutamine nurjus.

en: Could not open temporary file
et: Ajutise faili avamine nurjus

en: Could not retrieve data for write.
et: Andmete hankimine kirjutamiseks nurjus.

en: Committing %1
et: %1 sissekandmine

en: Wrote %1 to repository
et: %1 kirjutamine hoidlasse

en: Committed revision %1.
et: Kanti sisse versioon %1.

en: Nothing to commit.
et: Pole midagi sisse kanda.

en: Empty logs
et: Tühjad logid

en: Store password (into KDE Wallet)
et: Parooli salvestamine (KDE turvalaekasse)

en: Store password (into Subversion' simple storage)
et: Parooli salvestamine (Subversioni lihtsasse salvestisse)

en: Enter authentication info for %1
et: %1 autentimisteave

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AuthDialogWidget)
en: Authentication
et: Autentimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_PasswordLabel)
en: Password:
et: Parool:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_UsernameLabel)
en: Username:
et: Kasutajanimi:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CommitMessage)
en: Commit Message
et: Sissekandeteade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_Reviewlabel)
en: Review affected items
et: Mõjutatud elementide ülevaatamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_SelectAllButton)
en: Select all
et: Vali kõik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_UnselectAllButton)
en: Unselect all
et: Tühista kõigi valimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_HideNewItems)
en: Hide new items
et: Peida uued elemendid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_MarkUnversioned)
en: Mark all new e.g. not versioned items for add and commit.
et: Kõigi uute, nt versioonita elementide märkimine lisamiseks ja sissekandmiseks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_MarkUnversioned)
en: Select new items
et: Vali uued elemendid

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_UnmarkUnversioned)
en: Unmark all unversioned items so they will be ignored.
et: Kõigi versioonita elementide märkimise tühistamine, neid eiratakse.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_UnmarkUnversioned)
en: Unselect new items
et: Tühista uute elementide valimine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_RevertItemButton)
en: Revert highlighted item
et: Esiletõstetud elemendi lähtestamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_RevertItemButton)
en: Revert item
et: Lähtesta element

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_DiffItem)
en: Generates and display difference against repository of selected item
et: Valitud elemendi ja hoidla erinevuse genereerimine ja näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_DiffItem)
en: Diff item
et: Elemendi erinevus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_HeadLabel)
en: Enter a log message
et: Kirjuta logiteade

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_LogHistory)
en: Last used log messages
et: Viimati kasutatud logiteated

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_LogLabel)
en: Or insert one of the last:
et: Või lisa mõni viimastest:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_insert_file_button)
en: Insert Text File...
et: Lisa tekstifail ...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_keepLocksButton)
en: If checked commit will not release locks.
et: Märkimise korral ei eemaldata sissekandmisel lukustust.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_keepLocksButton)
en: Keep locks
et: Lukustus säilitatakse

[ctx: @title:window]
en: Commit Log
et: Sissekande logi

en: Show new items
et: Uute elementide näitamine

[ctx: @title:window]
en: Select Text File to Insert
et: Lisatava tekstifaili valimine

en: Select text file to insert:
et: Lisatav tekstifail:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DeleteForm)
en: Really delete these entries?
et: Kas tõesti kustutada need kirjed?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_forceDelete)
en: Force delete of changed items
et: Muudetud elementide jõuga kustutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_keepLocal)
en: Keep local copies
et: Kohaliku koopia alleshoidmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, m_DepthCombo) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QComboBox, m_DepthCombo)
en: Select depth of operation
et: Toimingu sügavuse valimine

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_DepthCombo)
en: Empty Depth
et: Tühi sügavus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_DepthCombo)
en: Files Depth
et: Failide sügavus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_DepthCombo)
en: Immediate Depth
et: Vahetu sügavus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_DepthCombo)
en: Infinity Depth (recurse)
et: Lõpmatu sügavus (rekursiivsus)

en: Ctrl-F for search, F3 or Shift-F3 for search again.
et: Ctrl+F otsib, F3 või Shift+F3 otsib uuesti.

en: <b>Display differences between files</b><p>You may search inside text with Ctrl-F.</p><p>F3 for search forward again, Shift-F3 for search backward again.</p><p>You may save the (original) output with Ctrl-S.</p>
et: <b>Failide erinevuse näitamine</b><p>Teksti sees saab otsida Ctrl+F abil.</p><p>F3 otsib uuesti tekstis tahapoole, Shift+F3 tekstis ettepoole.</p><p>(Algse) väljundi saab salvestada Ctrl+S abil.</p>

en: Save diff
et: Erinevuse salvestamine

en: Patch file (*.diff *.patch)
et: Paigafail (*.diff *.patch)

en: End of document reached.
    Continue from the beginning?
et: Jõuti dokumendi lõppu.
    Kas jätkata algusest?

en: Find
et: Otsimine

en: Beginning of document reached.
    Continue from the end?
et: Jõuti dokumendi algusse.
    Kas jätkata lõpust?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_Mainlabel)
en: Select encoding:
et: Kodeering:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_encodingList)
en: Default UTF-8
et: Vaikimisi UTF-8

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_ChangedList)
en: Action
et: Toiming

en: Entry
et: Kirje

en: Add
et: Lisa

en: Copy
et: Kopeeri

en: Delete
et: Kustuta

en: Modify (content or property)
et: Muuda (sisu või omadust)

en: Replace
et: Asenda

en: (Un)Lock
et: Eemalda lukustus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RevertForm)
en: Revert entries
et: Kirjete lähtestamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_headLine)
en: Really revert these entries to pristine state?
et: Kas tõesti lähtestada need kirjed algolekusse?

en: Accept permanently
et: Nõus alati

en: Accept temporarily
et: Nõus ajutiselt

en: Reject
et: Lükka tagasi

en: Failure reasons
et: Tõrke põhjused

en: Realm
et: Tsoon

en: Host
et: Masin

en: Valid from
et: Kehtiv alates

en: Valid until
et: Kehtiv kuni

en: Issuer name
et: Väljaandja nimi

en: Fingerprint
et: Sõrmejälg

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SslTrustPrompt)
en: Trust SSL certificate
et: SSL sertifikaadi usaldamine

en: A Subversion Client by KDE (standalone application)
et: KDE Subversioni klient (autonoomne rakendus)

en: (C) 2005-2009 Rajko Albrecht,
    (C) 2015-2019 Christian Ehrlicher
et: (C) 2005-2009: Rajko Albrecht,
    (C) 2015-2019: Christian Ehrlicher

en: Save output of Subversion command (eg "cat") into file <file>
et: Subversioni käsu (nt "Cat") väljundi salvestamine faili <fail>

en: <file>
et: <fail>

en: <number>
et: <arv>

en: Execute Subversion command ("exec help" for more information)
et: Subversioni käsu täitmine (rohkem teavet annab "exec help")

en: Document to open
et: Avatav dokument

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_cmdline_show_logwindow)
en: Show a small window containing the log after command executed
et: Väikese logiakna näitamine pärast käsu täitmist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_cmdline_show_logwindow)
en: Show log after executing a command
et: Logi näitamine pärast käsu täitmist

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Minimum log lines to show:
et: Näidatavate logiridade min. arv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, kcfg_cmdline_log_minline)
en: The minimum a log output must contain before kdesvn shows a single log window
et: Logiväljund peab sisaldama vähemalt nii palju ridu, enne kui kdesvn näitab logiakent

[ctx: no limit]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_cmdline_log_minline)
en: No minimum
et: Miinimum puudub

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_no_konqueror_contextmenu)
en: If set, kdesvn will not show a menu inside "Action" menu of Konqueror
et: Märkimise korral ei näita kdesvn menüüd Konquerori toimingumenüüs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_no_konqueror_contextmenu)
en: Do not display context menu in Konqueror
et: Ei näidata Konquerori kontekstimenüüs

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_no_konqueror_toplevelmenu)
en: If set, kdesvn will not show some extra actions inside "Action" menu of Konqueror/Dolphin
et: Märkimise korral ei näita kdesvn mõningaid lisatoiminguid Konquerori/Dolphini toimingumenüüs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_no_konqueror_toplevelmenu)
en: Do not display entries in toplevel action menu
et: Ei näidata rakenduste põhimenüüs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_kio_use_standard_logmsg)
en: KIO operations use standard log message
et: KIO toimingud kasutavad standardset logiteadet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, stdLogmsgLabel)
en: Standard message:
et: Standardsõnum:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_kio_can_overwrite)
en: Can KIO overwrite existing files?
et: Kas KIO võib olemasolevaid faile üle kirjutada?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_kio_can_overwrite)
en: KIO can overwrite
et: KIO võib üle kirjutada

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_display_dockmsg)
en: If set KIO shows in KDE's Plasma detailed information about current operation
et: Märkimine korral näitab KIO KDE Plasma üksikasjalikku teavet aktiivse toimingu kohta

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_display_dockmsg)
en: <p>If set, the kdesvn KIO shows detailed messages in KDE's Plasma control area.<br/>
    Error messages of KIO will always displayed and can <i>not</i> switched off.</p>
et: <p>Märkimise korral näitab kdesvn-i KIO-moodul üksikasjalikke teateid KDE Plasma süsteemisalves.<br/>
    KIO veateateid näidatakse alati ja neid <i>ei saa</i> välja lülitada.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_display_dockmsg)
en: KIO shows progress messages
et: KIO näitab edenemisteateid

en:  line(s)
et:  rida

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_diff_ignore_content)
en: Diff ignores content type
et: Võrdlemisel eiratakse sisutüüpi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_tree_diff_rec)
en: Diff in revision tree is recursive
et: Rekursiivne võrdlemine versioonipuus

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_diff_ignore_spaces)
en: Diff ignores white space changes
et: Võrdlemisel eiratakse tühimärkide muudatusi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_diff_ignore_all_white_spaces)
en: Diff ignores all white spaces
et: Võrdlemisel eiratakse kõiki tühimärke

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_use_external_diff)
en: If kdesvn should use an external diff display and/or generator. If not checked use internal display.
et: Kas kdesvn peaks kasutama välist erinevuste genereerimise ja näitamise programmi. Märkimata jätmisel pruugitakse sisemist näitajat.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_use_external_diff)
en: Use external diff display
et: Välise erinevusprogrammi kasutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_extern_merge_default)
en: Set if merge with external program is preferred and not Subversion's merge
et: Märkimisel kasutatakse Subversioni ühendamise asemel välist programmi

note: i18n: ectx: label, entry (extern_merge_default), group (diffmerge_items) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_extern_merge_default)
en: Prefer external merge program
et: Välise ühendamisprogrammi eelistamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_diff_gitformat_default)
en: Use Git diff format
et: Erinevuse näitamine Giti vormingus

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_diff_copies_as_add)
en: Show copies as add
et: Koopiate näitamine lisatavana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, resolveLabel)
en: Conflict resolver program:
et: Konfliktide lahendamise programm:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: External merge program:
et: Väline ühendamisprogramm:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_conflict_resolver)
en: Setup an external program for conflict resolving
et: Välise programmi seadistamine konfliktide lahendamiseks

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_conflict_resolver)
en: <p>
    Enter how kdesvn should call the conflict resolver program. The form is
    <p align="center">
    <b><tt>&lt;program&gt; &lt;programoptions&gt;</tt></b>
    </p>
    <p>
    Programoption may contain the place holders for substituting with filenames.
    </p>
    The substitutions means:<br>
    <b><tt>%o</tt></b> Old version<br>
    <b><tt>%m</tt></b> Mine or local edit version<br>
    <b><tt>%n</tt></b> Newest version<br>
    <b><tt>%t</tt></b> The target to save as, kdesvn will use the original file name for it.
    </p>
    <p>
    Default: <tt>kdiff3 %o %m %n -o %t</tt>
    </p>
et: <p>
    Siin saab määrata, kuidas kdesvn peaks välja kutsuma konfliktide lahendamise programmi. Mudel on järgmine
    <p align="center">
    <b><tt>&lt;programm&gt; &lt;programmivõtmed&gt;</tt></b>
    </p>
    <p>
    Programmi võtmed võivad sisaldada kohatäitjaid, mis asendatakse failinimedega.
    </p>
    Asendused võivad olla järgmised:<br>
    <b><tt>%o</tt></b> Vana versioon<br>
    <b><tt>%m</tt></b> Minu või kohapeal muudetud versioon<br>
    <b><tt>%n</tt></b> Uusim versioon<br>
    <b><tt>%t</tt></b> Salvestatav sihtmärk, kdesvn kasutab selleks originaalfaili nime.
    </p>
    <p>
    Vaikimisi: <tt>kdiff3 %o %m %n -o %t</tt>
    </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mdiff_display_label)
en: External diff display:
et: Välise erinevusprogrammi kasutamine:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, kcfg_external_merge_program)
en: Setup an external program for merging
et: Välise programmi seadistamine ühendamiseks

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_external_merge_program)
en: <p>
    Enter how kdesvn should call the external merge program. The form is
    <p align="center">
    <b><tt>&lt;program&gt; &lt;programoptions&gt; %s1 %s2 %t</tt></b>
    </p>
    The substitutions means:<br>
    <b><tt>%s1</tt></b> Source one for merge<br>
    <b><tt>%s2</tt></b> Source two for merge, if it was not set equal to source one but other revision<br>
    <b><tt>%t</tt></b> Local target for merge.
    </p>
et: <p>
    Siin saab määrata, kuidas kdesvn peaks välja kutsuma välise ühendamisprogrammi. Mudel on järgmine:
    <p align="center">
    <b><tt>&lt;programm&gt; &lt;programmivõtmed&gt; %s1 %s2 %t</tt></b>
    </p>
    Asendused võivad olla järgmised:<br>
    <b><tt>%s1</tt></b> Esimene ühendamisallikas<br>
    <b><tt>%s2</tt></b> Teine ühendamisallikas; kui on määramata, siis sama, mis lähteallikas, aga teise versiooniga<br>
    <b><tt>%t</tt></b> Ühendamise kohalik sihtmärk.
    </p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_extern_hint)
en: see "What's this" for details
et: vaata üksikasju "Mis see on?" abist

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DispColorSettings)
en: ColorSettings
et: Värviseadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_colored_state)
en: Mark changed and locked items colored
et: Muudetud ja lukustatud elementide tähistamine värviga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Locked items:
et: Lukustatud elemendid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Not versioned items:
et: Versioonita elemendid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Remote changed items:
et: Mujal muudetud elemendid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Added items:
et: Lisatud elemendid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Deleted items:
et: Kustutatud elemendid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Conflicted_items_label)
en: Conflicted items:
et: Konfliktiga elemendid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Missed_items_label)
en: Missed items:
et: Puuduolevad elemendid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Local changed items:
et: Kohapeal muudetud elemendid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Need_lock_label_2)
en: Item needs lock:
et: Lukustamist vajavad elemendid:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DisplaySettings)
en: Settings
et: Seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ListIconsSize_label)
en: Size of Listviewicons
et: Loendivaate ikoonide suurus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_case_sensitive_sort)
en: Items sorting order is case sensitive
et: Elementide sortimisjärjekord on tõstutundlik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_MaxLogLabel)
en: Maximum log messages in history:
et: Maks. logiteateid ajaloos:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_display_file_tips)
en: Here you can control if, when moving the mouse over a file, you want to see a small popup window with additional information about that file
et: Siin saab määrata, kas hiirega üle faili liikudes näidatakse väikest hüpikakent lisateabega faili kohta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_display_file_tips)
en: Show file info
et: Failiteabe näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_colored_blame)
en: Display colored annotate
et: Värvilise annotatsiooni näitamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_show_navigation_panel)
en: Use navigation panel
et: Liikumispaneeli kasutamine

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Set if items sortorder should be case sensitive or not
et: See võimaldab määrata, kas sortimise järjekord peaks olema tõstutundlik või mitte

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Size of the icons
et: Ikoonide suurus

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Show file information in tooltip
et: Failiteabe näitamine kohtspikris

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Use an external program for diff viewing/generating
et: Välise programmi kasutamine erinevuse näitamiseks/genereerimiseks

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Use external program for diff viewing
et: Välise programmi kasutamine erinevuse näitamiseks

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Diff ignores all white space
et: Kõigi tühimärkide eiramine võrdlemisel

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Show diff in Git format
et: Erinevuse näitamine Giti vormingus

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Maximum number of log messages
et: Logiteadete maks. arv

note: i18n: ectx: label, entry, group (general_items)
en: Display colored blame lines
et: Värviliste autorsusridade näitamine

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Get item information recursively
et: Elemendi teabe hankimine rekursiivselt

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_review_commit)
en: Review items before commit
et: Elementide ülevaatamine enne sissekandmist

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Hide versioned unchanged files
et: Versiooniga muutmata failide peitmine

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_log_always_list_changed_files)
en: Log always reads list of changed files
et: Logi loeb alati sisse muudetud failide loendi

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Start check for updates when open working copy
et: Uuenduste kontrollimise alustamine töökoopia avamisel

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Start caching latest logs on open or commit
et: Viimaste logide puhverdamise alustamine avamisel või sissekandmisel

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Get detailed information when making a remote listing
et: Üksikasjaliku teabe hankimine hoidla loendi loomisel

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Get properties on selected item on networked protocols
et: Valitud elemendi omaduste hankimine võrguühenduse protokolliga

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_store_passwords)
en: Store passwords for remote connections
et: Võrguühenduste paroolide salvestamine

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Store passwords in KDE Wallet instead of Subversion' storage
et: Paroolide salvestamine Subversioni salvesti asemel KDE turvalaekasse

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_use_password_cache)
en: Use internal password cache
et: Sisemise paroolipuhvri kasutamine

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: Is networking enabled
et: Kas võrguühendus on lubatud

note: i18n: ectx: label, entry, group (subversion)
en: create any non-existent parent at depth=empty
et: kõigi puuduvate eellaste loomine sügavusel "tühi" (depth=empty)

note: i18n: ectx: label, entry, group (diffmerge_items)
en: Which program to use for external merges
et: Milllist programmi kasutada väliseks ühendamiseks

note: i18n: ectx: label, entry, group (diffmerge_items)
en: Which program for resolving conflicts
et: Millist programmi kasutada konfliktide lahendamiseks

note: i18n: ectx: label, entry, group (blame_dlg)
en: Locale for blame display
et: Autorsuse näitamisel kasutatav lokaat

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Check status of log cache when starting revision tree
et: Logipuhvri oleku kontrollimine versioonipuu alustamisel

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Direction of revision tree
et: Versioonipuu suund

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Color for added items
et: Lisatud elementide värv

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Color for deleted items
et: Kustutatud elementide värv

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Color for copied items
et: Kopeeritud elementide värv

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Color for renamed items
et: Muudetud nimega elementide värv

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Color for modified items
et: Muudetud elementide värv

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Height of detail view in tree widget
et: Üksikasjade vaate kõrgus puuvidinas

note: i18n: ectx: label, entry, group (revision_tree)
en: Diffs from revision tree are recursive
et: Rekursiivne võrdlemine versioonipuuga

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: Should Konqueror not display context menus for kdesvn?
et: Kas Konqueror ei peaks näitama kontekstimenüüs kdesvn-i kirjeid?

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: Should Konqueror not display kdesvn entries in main action menu?
et: Kas Konqueror ei peaks näitama peamenüüs kdesvn-i kirjeid?

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: Show a small log window after executing a command.
et: Väikese logiakna näitamine pärast käsu täitmist.

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: Log must contain at least lines to show
et: Logi peab näitamiseks sisaldama vähemalt määratud arvu ridu

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: KIO::svn operations use a standard log message
et: KIO::svn toimingud kasutavad standardset logiteadet

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: The standard log message to use with KIO if not asking for it.
et: KIO standardne logiteade.

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: Support overwrite for KIO module
et: KIO-mooduli ülekirjutamisvõimaluse toetus

note: i18n: ectx: label, entry, group (cmdline)
en: Print progress messages in KDE dock area
et: Edenemisteadete näitamine KDE dokialas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_poll_modified)
en: Check modified items every
et: Muudetud elementide kontrollimine iga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: minutes
et: minuti järel

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_poll_updates)
en: If set check for updates on working copy when network is enabled on regular base
et: Märkimise korral kontrollitakse töökoopia uuendusi regulaarselt, kui võrguühendus on lubatud

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_poll_updates)
en: Check for updated items every
et: Uuendatud elementide kontrollimine iga

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Left to right
et: Vasakult paremale

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Bottom to top
et: Alt üles

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Right to left
et: Paremalt vasakule

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_tree_direction)
en: Top to bottom
et: Ülalt alla

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_AddColorLabel)
en: Color for added items:
et: Lisatud elementide värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Color for copied items:
et: Kopeeritud elementide värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Color for renamed items:
et: Muudetud nimega elementide värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Color for modified items:
et: Muudetud elementide värv:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Color for deleted items:
et: Kustutatud elementide värv:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_fill_cache_on_tree)
en: Should kdesvn check content of log cache before starting the tree
et: Kas kdesvn peaks kontrollima enne puu alustamist logipuhvrit

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_fill_cache_on_tree)
en: When starting the tree generation and reading data from log cache kdesvn may check for newer items in repository if network is enabled. 
    
    But this may slow down tree generation so it is disabled by default.
et: Puu genereerimise alustamisel ja andmete lugemisel logipuhvrist võib kdesvn kontrollida, ega hoidlas pole uuemaid elemente, kui võrguühendus on lubatud.
    
    See võib siiski aeglustada puu genereerimist, mistõttu ei ole vaikimisi lubatud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_fill_cache_on_tree)
en: Check log cache fill before reading tree
et: Logipuhvri kontrollimine enne puu loomist

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_start_updates_check_on_open)
en: Select if kdesvn should check for updates when open a working copy
et: Siin saab valida, kas kdesvn peaks töökoopia avamisel kontrollima uuendusi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_start_updates_check_on_open)
en: Start check for updates when open a working copy
et: Uuenduste kontrollimise alustamine töökoopia avamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_log_cache_on_open)
en: Start fill log cache on open
et: Logipuhvri täitmise alustamine avamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_properties_on_remote_items)
en: Always get properties on networked repositories
et: Võrguhoidlast hangitakse alati omadused

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_passwords_in_wallet)
en: When saving passwords, do it into KDE Wallet instead of Subversions storage?
et: Kas paroolide salvestamisel kasutada Subversioni salvesti asemel KDE turvalaegast?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_passwords_in_wallet)
en: Store passwords into KDE Wallet
et: Paroolide salvestamine KDE turvalaekasse

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_use_password_cache)
en: Use an internal password cache
et: Sisemise paroolipuhvri kasutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_log_always_list_changed_files)
en: Read detailed change lists
et: Üksikasjaliku muudatusteloendi lugemine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_commit_hide_new)
en: Hide new items in commit box
et: Uute elementide peitmine sissekandekastis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_update_make_parents)
en: <html><head/><body><p>If set, create any non-existent parent directories also by checking them out at depth=empty</p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Märkimise korral luuakse puuduvad eellaskataloogid ning võetakse need välja sügavusel "tühi" (depth=empty).</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_update_make_parents)
en: Update makes missing parents
et: Uuendamisel luuakse puuduvad eellased

en: Not filling log cache because it is disabled due setting for this repository.
et: Logipuhvrit ei täideta, sest see on hoidla seadistuse tõttu keelatud.

en: Filling log cache in background.
et: Logipuhvri täitmine taustal.

en: Filling cache canceled.
et: Puhvri täitmisest loobuti.

en: Cache filled up to revision %1.
et: Puhver täideti versioonini %1.

en: Filling log cache in background finished.
et: Logipuhvri täitmine taustal lõpetati.

en: %1 of %2 transferred.
et: %1 / %2 on üle kantud.

en: %1 transferred.
et: %1 kanti üle.

en: Log message for revision
et: Versiooni logiteade

en: Go to line
et: Liigu reale

en: Show line
et: Rea näitamine

en: Show line number
et: Reanumbri näitamine

[ctx: @title:window]
en: Log Message for Revision %1
et: Versiooni %1 logiteade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Line
et: Rida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Revision
et: Versioon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_startDateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_stopDateButton)
en: Date
et: Kuupäev

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Author
et: Autor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_BlameTree)
en: Content
et: Sisu

en: Add to revision control
et: Lisa versioonihalduse alla

en: Restore missing
et: Taasta puuduv

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revert failed
et: Lähtestamine nurjus

en: Resolved
et: Lahendatud

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Added
et: Lisatud

en: Update
et: Uuenda

en: Update complete
et: Uuendamine valmis

en: Update external module
et: Välise mooduli uuendamine

en: Status on external
et: Välise staatus

en: Commit Modified
et: Sissekanne muudetud

en: Commit Added
et: Sissekanne lisatud

en: Commit Deleted
et: Sissekanne kustutatud

en: Commit Replaced
et: Sissekanne asendatud

en: Locking
et: Lukustamine

en: Unlocked
et: Lukustus eemaldatud

en: Lock failed
et: Lukustamine nurjus

en: Unlock failed
et: Lukustuse eemaldamine nurjus

en: unchanged
et: muutusteta

en: item wasn't present
et: elementi ei ole

en: unversioned item obstructed work
et: versioonitu element takistas tööd

en: Enter password for realm %1
et: Tsooni %1 parool

en: The certificate is not issued by a trusted authority. Use the fingerprint to validate the certificate manually.
et: Sertifikaati ei ole välja andnud usaldusväärne asutus. Kasuta sertifikaadi käsitsi kinnitamiseks sõrmejälge.

en: The certificate hostname does not match.
et: Sertifikaadi masinanimi ei ole korrektne.

en: The certificate is not yet valid.
et: Sertifikaat ei ole veel kehtiv.

en: The certificate has expired.
et: Sertifikaat on aegunud.

en: The certificate has an unknown error.
et: Sertifikaadil on tundmatu viga.

en: %1
    Really store password as plain text?
et: %1
    Kas tõesti salvestada parool lihttekstina?

en: Save password
et: Parooli salvestamine

en: SVN Error
et: SVN-i tõrge

en: Command "%1" not implemented or known
et: Käsku "%1" ei saa kasutada või on see tundmatu

en: "GET" requires output file
et: "GET" nõuab väljundfaili

en: May only switch one URL at time
et: Korraga saab lülitada ainult üht URL-i

en: Switch only on working copies
et: Ainult töökoopiate lülitamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CopyMoveView)
en: Copy / Move
et: Kopeerimine / liigutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_HeadOneLabel)
en: Rename
et: Nime muutmine

en: Rename/move
et: Nime muutmine/liigutamine

[ctx: @title:window]
en: Move/Rename File/Directory
et: Faili/kataloogi liigutamine/nime muutmine

[ctx: @title:window]
en: Copy File/Directory
et: Faili/kataloogi kopeerimine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CreateRepoDlg)
en: Create new repository
et: Uue hoidla loomine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_DisableFsync)
en: Disable fsync at commit (BDB only)
et: Fsync'i keelamine sissekandmisel (ainult BDB)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Path to repository:
et: Hoidla asukoht:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_FilesystemSelector)
en: Select type of storage
et: Salvesti tüübi valimine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_FilesystemSelector)
en: Select the storage type of repository (FSFS or Berkely DB)
et: Hoidla salvesti tüübi valimine (FSFS või Berkeley DB)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_CreateMainDirs)
en: Create trunk, tags and branches folders
et: Põhiharu, siltide ja harude kataloogide loomine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_CreateMainDirs)
en: If this is set then the base layout (<tt>/trunk</tt>,<tt>/branches</tt> and <tt>/tags</tt>) will created after opening the fresh repository.
et: Märkimise korral luuakse uue hoidla avamissel baaspaigutus (<tt>/trunk</tt>, <tt>/branches</tt> ja <tt>/tags</tt>).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_CreateMainDirs)
en: Create main folders
et: Põhikataloogide loomine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_presvn16compat)
en: Is created repository compatible to Subversion prior 1.6
et: Kas loodud hoidla ühildub varasemate versioonidega kui Subversion 1.6?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_presvn16compat)
en: If set, the repository created will compatible to Subversion prior 1.5. This is only useful when svnqt is running with Subversion 1.6 or above.
et: Märkimise korral ühildub loodav hoidla Subversioni varasemate versioonidega kui 1.5. See on mõttekas ainult juhul, kui svnqt töötab Subversioni versiooniga 1.6 või uuem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_presvn16compat)
en: Compatible to Subversion prior 1.6
et: Ühilduv Subversioni varasemate versioonidega kui 1.6

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_LogKeep)
en: Disable automatic log file removal (BDB only)
et: Automaatse logifaili eemaldamise keelamine (ainult BDB)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Type of repository:
et: Hoidla tüüp:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_presvn15compat)
en: Is created repository compatible to Subversion prior 1.5
et: Kas loodud hoidla ühildub varasemate versioonidega kui Subversion 1.5?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_presvn15compat)
en: If set, the repository created will compatible to Subversion prior 1.5. This is only useful when svnqt is running with Subversion 1.5 or above.
et: Märkimise korral ühildub loodav hoidla Subversioni varasemate versioonidega kui 1.5. See on mõttekas ainult juhul, kui svnqt töötab Subversioni versiooniga 1.5 või uuem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_presvn15compat)
en: Compatible to Subversion prior 1.5
et: Ühilduv Subversioni varasemate versioonidega kui 1.5

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_presvn18compat)
en: Is created repository compatible to Subversion prior 1.8
et: Kas loodud hoidla ühildub varasemate versioonidega kui Subversion 1.8?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_presvn18compat)
en: If set, the repository created will compatible to Subversion prior 1.4. This is only useful when svnqt is running with Subversion 1.8 or above.
et: Märkimise korral ühildub loodav hoidla Subversioni varasemate versioonidega kui 1.4. See on mõttekas ainult juhul, kui svnqt töötab Subversioni versiooniga 1.8 või uuem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_presvn18compat)
en: Compatible to Subversion prior 1.8
et: Ühilduv Subversioni varasemate versioonidega kui 1.8

en: Log cache holds %1 log entries and consumes %2 on disk.
et: Logipuhver sisaldab %1 logikirjet ja hõivab kettal %2.

en: Really clean cache for repository
    %1?
et: Kas tõesti puhastada hoidla
    %1 puhver?

en: Clean repository cache
et: Puhasta hoidla puhver

en: Really clean cache and data for repository
    %1?
et: Kas tõesti puhastada hoidla
    %1 puhver ja andmed?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_DeleteRepositoryButton)
en: Delete repository
et: Kustuta hoidla

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, DBOverView)
en: Overview about cache database content
et: Puhvri andmebaasi sisu ülevaade

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_RepositoryLabel)
en: Known repositories
et: Teadaolevad hoidlad

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_DeleteCacheButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, m_DeleteCacheButton)
en: Delete cache entries for current selected repository
et: Parajasti valitud hoidla puhvrikirjete kustutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_DeleteCacheButton)
en: Delete cache
et: Kustuta puhver

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_DeleteRepositoryButton) i18n: ectx: property (statusTip), widget (QPushButton, m_DeleteRepositoryButton)
en: Delete all entries and settings for selected repository
et: Valitud hoidla kõigi kirjete ja seadistuste kustutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_SettingsButton)
en: Repository Settings
et: Hoidla seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_StatisticButton)
en: Statistics for repository
et: Hoidla statistika

[ctx: @title:window]
en: Settings for %1
et: %1 seadistused

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Log cache settings
et: Logipuhvri seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dbcfg_noCacheUpdate)
en: Do not update log cache on open
et: Logipuhvrit ei uuendata avamisel

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Prefixes to filter out in revision tree
et: Prefiksid versioonipuu filtreerimiseks

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Log and statistics setting
et: Logi ja statistika seadistus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hide logs containing following words
et: Järgmisi sõnu sisaldavate logide peitmine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KEditListWidget, dbcfg_exclude_log_pattern)
en: This is a list which words/substrings a log entry must contain so it will be hidden from log and statistics
et: Sõnade ja alamstringide loend, mida logikirje peab sisaldama, et see peidetaks logis ja statistikas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Do not show commits from following users
et: Järgmiste kasutajate sissekandeid ei näidata

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KEditListWidget, dbcfg_exclude_userslog)
en: Do not display commits of listed users in log window and statistics view
et: Loetletud kasutajate sissekandeid ei näidata ei logiaknas ega statistikavaates

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dbcfg_filter_empty_author)
en: Do not display commits without author
et: Autorita sissekandeid ei näidata

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DumpRepoDlg)
en: Dump repository
et: Hoidla salvestamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_UseDeltas)
en: Use deltas
et: Deltade kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblEnd)
en: End revision:
et: Lõppversioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_incrementalDump)
en: incremental Dump
et: inkrementsalvestamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_Rangeonly)
en: Dump revision range
et: Versioonivahemiku salvestamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_OutfileLabel)
en: Dump into:
et: Salvestuse asukoht:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblStart)
en: Start revision:
et: Algusversioon:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_RepoLabel)
en: Repository to dump:
et: Salvestatav hoidla:

[ctx: @title:window]
en: Add Property
et: Omaduse lisamine

en: Select or enter new property
et: Vali või sisesta uus omadus

en: No help for this property available
et: Sellele omadusele pole abiteksti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, EditPropsDlg)
en: Modify property
et: Omaduse muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_NameLabel)
en: Property name:
et: Omaduse nimi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ValueLabel)
en: Property value:
et: Omaduse väärtus:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, CheckoutInfo)
en: Checkout info
et: Väljavõtte teave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_TargetLabel)
en: Select target directory:
et: Sihtkataloog:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_UrlLabel)
en: Enter URL:
et: URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_overwriteButton)
en: Overwrite existing
et: Olemasolevate ülekirjutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_IgnoreKeywords)
en: Ignore keywords
et: Võtmesõnade eiramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ShowExplorer)
en: Open after job
et: Avamine töö lõpetamise järel

en: Property
et: Omadus

en: Value
et: Väärtus

en: This property may not set by users.
    Rejecting it.
et: Seda omadust ei saa kasutajad määrata.
    See lükatakse tagasi.

en: Protected property
et: Kaitstud omadus

en: A property with that name exists.
    Rejecting it.
et: Selle nimega omadus on olemas.
    See lükatakse tagasi.

en: Double property
et: Topeltomadus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, RangeInput)
en: Revisions
et: Versioonid

[ctx: @title:window]
en: Select Revisions
et: Versioonide valimine

en: Please check that 'dot' is installed (package GraphViz).
et: Palun kontrolli, kas "dot" on paigaldatud (pakett GraphViz).

en: Deleted at revision %1
et: Kustutati versioonis %1

en: Added at revision %1 as %2
et: Lisati versioonis %1 kui %2

en: Copied to %1 at revision %2
et: Kopeeriti asukohta %1 versioonis %2

en: Renamed to %1 at revision %2
et: Nimeks muudeti %1 versioonis %2

en: Modified at revision %1
et: Muudeti versioonis %1

en: Replaced at revision %1
et: Asendati versioonis %1

en: Revision %1
et: Versioon %1

en: Could not open temporary file %1 for writing.
et: Ajutise faili %1 avamine kirjutamiseks nurjus.

en: <br>Revision: %1<br>Author: %2<br>Date: %3<br>Log: %4</html>
et: <br>Versioon: %1<br>Autor: %2<br>Kuupäev: %3<br>Logi: %4</html>

en: <b>Revision</b>%1%2%3
et: <b>Versioon</b>%1%2%3

en: <b>Author</b>%1%2%3
et: <b>Autor</b>%1%2%3

en: <b>Date</b>%1%2%3
et: <b>Kuupäev</b>%1%2%3

en: <b>Log</b>%1%2%3
et: <b>Logi</b>%1%2%3

en: Diff to previous
et: Erinevus eelmisest

en: Diff to selected item
et: Erinevus valitud elemendist

en: Unselect item
et: Tühista elemendi valimine

en: Select item
et: Vali element

en: Display details
et: Näita üksikasju

en: Rotate counter-clockwise
et: Pööra vastupäeva

en: Rotate clockwise
et: Pööra päripäeva

en: Save tree as PNG
et: Puu salvestamine PNG-pildina

en: Image (*.png)
et: Pilt (*.png)

[ctx: @title:window]
en: Logs
et: Logid

en: Getting logs - hit Cancel for abort
et: Logide hankimine - loobumiseks vajuta Loobu

en: No log cache possible due broken database and networking not allowed.
et: Katkise andmebaasi ja võrguühenduse keelamise tõttu ei ole logipuhver võimalik.

en: Could not retrieve logs, reason:
    %1
et: Logide tõmbamine nurjus, põhjus:
    %1

en: Scanning the logs for %1
et: %1 logide uurimine

en: Cancel
et: Loobu

[ctx: @title:window]
en: Scanning logs
et: Logide uurimine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_Srclabel)
en: Repository to copy:
et: Kopeeritav hoidla:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_Destlabel)
en: Destination folder:
et: Sihtkataloog:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_Cleanlogs)
en: Clean logs
et: Logide puhastamine

en: No ignore
et: Ei eirata

en: If set, add files or directories that match ignore patterns.
et: Märkimise korral lisatakse failid või kataloogid, mis sobivad eiramismustritega.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Load into repository:
et: Laadimine hoidlasse:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_UuidGroup)
en: Uuid action
et: Uuid toiming

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UUidForce) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_ForceCheck)
en: Force
et: Jõuga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UUidIgnore)
en: Ignore
et: Eiratakse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_UUidDefault)
en: Default
et: Vaikimisi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_UsePre)
en: Use pre-commit hook
et: Sissekande-eelse haagi kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_UsePost)
en: Use post-commit hook
et: Sissekandejärgse haagi kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Load into folder:
et: Laadimine kataloogi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Dump file:
et: Salvestusfail:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_validateProps)
en: Validate the properties on load (only Subversion 1.7 or newer)
et: Omaduste valideerimine laadimisel (alates Subversioni versioonist 1.7)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_validateProps)
en: Validate properties
et: Omaduste valideerimine

en: Networked URL to open but networking is disabled.
et: Võrgus asuvat URL-i ei saa avada, sest võrguühendus on keelatud.

en: History of item
et: Elemendi ajalugu

en: History
et: Ajalugu

en: Displays the history log of selected item
et: Valitud elemendi ajaloologi näitamine

en: Full revision tree
et: Täielik versioonipuu

en: Shows history of item as linked tree
et: Elemendi ajaloo näitamine lingitud puuna

en: Partial revision tree
et: Osaline versioonipuu

en: Shows history of item as linked tree for a revision range
et: Elemendi ajaloo näitamine lingitud puuna versioonivahemikus

en: Properties
et: Omadused

en: Display Properties
et: Näita omadusi

en: Display last changes
et: Näita viimaseid muudatusi

en: Display last changes as difference to previous commit.
et: Viimaste muudatuste näitamine erinevusena eelmisest sissekandest.

en: Details
et: Üksikasjad

en: Show details about selected item
et: Valitud elemendi üksikasjade näitamine

en: Move
et: Liiguta

en: Moves or renames current item
et: Aktiivse elemendi liigutamine või nime muutmine

en: Create a copy of current item
et: Aktiivse elemendi koopia loomine

en: Check for updates
et: Kontrolli uuendusi

en: Check if current working copy has items with newer version in repository
et: Kontrollimine, kas aktiivsel töökoopial on hoidlas uuema versiooniga elemente

en: Check updates
et: Kontrolli uuendusi

en: Blame
et: Autorsus

en: Output the content of specified files or URLs with revision and author information in-line.
et: Määratud failide või URL-ide sisu väljund ühes versiooni- ja autoriteabega.

en: Blame range
et: Vahemiku autorsus

en: Output the content of specified files or URLs.
et: Määratud failide või URL-ide sisu väljund.

en: Output the content of specified files or URLs at specific revision.
et: Määratud failide või URL-ide määratud versiooni sisu väljund.

en: Lock current items
et: Lukusta aktiivsed elemendid

en: Try lock current item against changes from other users
et: Aktiivse elemendi lukustamine kaitseks teiste kasutajate muudatuste eest

en: Unlock current items
et: Eemalda aktiivsete elementide lukustus

en: Free existing lock on current item
et: Aktiivse elemendi lukustuse eemaldamine

en: New folder
et: Uus kataloog

en: Create a new folder
et: Uue kataloogi loomine

en: Switch repository
et: Lülita hoidlat

en: Switch repository path of current working copy path ("svn switch")
et: Aktiivse töökoopia hoidla asukoha lülitamine ("svn switch")

en: Relocate current working copy URL
et: Koli aktiivse töökoopia URL ümber

en: Relocate URL of current working copy path to other URL
et: Aktiivse töökoopia URL-i kolimine teisele URL-ile

en: Unversioned
et: Versioonita

en: Browse folder for unversioned items and add them if wanted.
et: Versioonita elementide kataloogi sirvimine ja soovi korral nende lisamine.

en: Open repository of working copy
et: Ava töökoopia hoidla

en: Opens the repository the current working copy was checked out from
et: Hoidla avamine, millest aktiivne töökoopia on välja võetud

en: Cleanup
et: Puhasta

en: Recursively clean up the working copy, removing locks, resuming unfinished operations, etc.
et: Töökoopia rekursiivne puhastamine, lukustuste eemaldamine, lõpetamata toimingute taasalustamine jne.

en: Import folders into current
et: Impordi kataloogid aktiivsesse

en: Import folder content into current URL
et: Kataloogide sisu importimine aktiivsesse URL-i

en: Add selected files/dirs
et: Lisa valitud failid/kataloogid

en: Adding selected files and/or directories to repository
et: Valitud failide ja/või kataloogide lisamine hoidlasse

en: Add selected files/dirs recursive
et: Lisa valitud failid/kataloogid rekursiivselt

en: Adding selected files and/or directories to repository and all subitems of folders
et: Valitud failide ja/või kataloogide ning kataloogide kõigi alamelementide lisamine hoidlasse

en: Delete selected files/dirs
et: Kustuta valitud failid/kataloogid

en: Deleting selected files and/or directories from repository
et: Valitud failide ja/või kataloogide kustutamine hoidlast

en: Delete folder
et: Kustuta kataloog

en: Deleting selected directories from repository
et: Valitud kataloogide kustutamine hoidlast

en: Revert current changes
et: Tühista aktiivsed muudatused

en: Mark resolved
et: Märgi lahendatuks

en: Marking files or dirs resolved
et: Failide või kataloogide märkimine lahendatuks

en: Resolve conflicts
et: Lahenda konfliktid

en: Update to head
et: Uuenda HEAD-i peale

[ctx: Menu item]
en: Update
et: Uuenda

en: Update to revision...
et: Uuenda versiooni peale ...

en: Commit
et: Kanna sisse

en: Diff local changes
et: Kohalike muudatuste erinevus

en: Diff working copy against BASE (last checked out version) - does not require access to repository
et: Töökoopia võrdlemine baasiga (viimase välja võetud versiooniga) - ei nõua isegi juurdepääsu hoidlale

en: Diff against HEAD
et: Erinevus HEAD-ist

en: Diff working copy against HEAD (last checked in version)- requires access to repository
et: Töökoopia võrdlemine HEAD-iga (viimati sisse kantud versiooniga) - vajab juurdepääsu hoidlale

en: Diff items
et: Elementide erinevus

en: Diff two items
et: Kahe elemendi võrdlemine

en: Merge two revisions
et: Ühenda kaks versiooni

en: Merge
et: Ühenda

en: Merge two revisions of this entry into itself
et: Kirje kahe versiooni ühendamine üheks

en: Merge repository path into current working copy path or current repository path into a target
et: Hoidla asukoha ühendamine aktiivse töökoopia asukohaga või aktiivse hoidla asukoha ühendamine sihtkohaga

en: Open With...
et: Ava rakendusega ...

en: Checkout current repository path
et: Aktiivse hoidla asukoha väljavõte

en: Checkout
et: Väljavõte

en: Export current repository path
et: Ekspordi aktiivse hoidla asukoht

en: Checkout a repository
et: Hoidla väljavõte

en: Export a repository
et: Ekspordi hoidla

en: Export
et: Ekspordi

en: Refresh view
et: Värskenda vaadet

en: Refresh
et: Värskenda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_DispSpecDiff)
en: Diff revisions
et: Versioonide erinevus

en: Unfold File Tree
et: Keri failipuu lahti

en: Opens all branches of the file tree
et: Failipuu kõigi harude avamine

en: Fold File Tree
et: Keri failipuu kinni

en: Closes all branches of the file tree
et: Failipuu kõigi harude sulgemine

en: Update log cache
et: Uuenda logipuhvrit

en: Update the log cache for current repository
et: Aktiivse hoidla logipuhvri uuendamine

en: Set property recursive
et: Määra omadus rekursiivselt

en: Settings for current repository
et: Aktiivse hoidla seadistused

en: Stop updating the log cache
et: Peata logipuhvri uuendamine

[ctx: @title:window]
en: Edit Pattern to Ignore for "%1"
et: "%1" eiramismustri muutmine

en: Nothing selected for unlock
et: Lukustuse eemaldamiseks pole midagi valitud

[ctx: @title:window]
en: Lock Message
et: Lukustamisteade

en: Unlocking items
et: Elementide lukustuse eemaldamine

en: Nothing selected for delete
et: Kustutamiseks pole midagi valitud

en: Automatic generated base layout by kdesvn
et: Kdesvn-i automaatselt genereeritud baaskujundus

en: May not make subdirectories of a file
et: Failile ei saa alamkatalooge luua

[ctx: @title:window]
en: Merge
et: Ühendamine

en: Error getting entry to relocate
et: Tõrge kolitava kirje hankimisel

[ctx: @title:window]
en: Relocate Path %1
et: Asukoha %1 kolimine

en: Invalid url given!
et: Anti vigane URL!

en: Relocate path %1
et: Asukoha %1 kolimine

en: Cannot import into multiple targets
et: Importimine mitmesse sihtkohta ei ole võimalik

en: Import files from folder
et: Failide import kataloogist

en: Import file
et: Faili import

en: Could not retrieve repository of working copy.
et: Töökoopia hoidla tõmbamine nurjus.

en: Only in working copy possible.
et: Võimalik on kasutada ainult töökoopiat.

en: Error
et: Tõrge

en: Sorry - internal error
et: Vabandust - sisemine tõrge

en: Hold Ctrl key while click on selected item for unselect
et: Valiku tühistamiseks hoia all Ctrl-klahvi ja klõpsa valitud elemendile

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, m_LogTreeView) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeWidget, m_ChangedList)
en: See context menu for more actions
et: Kontekstimenüüs leiab rohkem toiminguid

en: Click for navigate
et: Klõpsa liikumiseks

en: Navigation
et: Liikumine

en: Could not retrieve repository.
et: Hoidla tõmbamine nurjus.

en: Not yet implemented
et: Pole veel toetatud

en: Edit property recursively
et: Muuda omadust rekursiivselt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MergeDlg)
en: MergeSettings
et: Ühendamise seadistused

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_SrcOneLabel)
en: Source 1:
et: Allikas 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_SrcTwoLabel)
en: Source 2:
et: Allikas 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_OutLabel)
en: Output to:
et: Väljund:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_MergeParameter)
en: Merge parameter
et: Ühendamise parameeter

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RecursiveCheck)
en: Recursive
et: Rekursiivne

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_RelatedCheck)
en: Handle unrelated as related items
et: Seostamata elementide käsitlemine seostatuna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RelatedCheck)
en: Ignore ancestry
et: Päriluse eiramine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_ForceCheck)
en: Force delete on modified/unversioned items
et: Muudetud/versioonita elementide jõuga kustutamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_DryCheck)
en: Just dry run without modifications
et: Lihtsalt test ilma tegelike muutusteta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_DryCheck)
en: Dry run
et: Test

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_RecordOnly)
en: Only write mergeinfo
et: Ainult ühendamisteabe kirjutamine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_RecordOnly)
en: The merge is not actually performed, but the mergeinfo for the revisions which would have been merged is recorded in the working copy
et: Ühendamist tegelikult ei sooritata, kuid ühendamisteave versioonide kohta, mis oleks ühendatud, salvestatakse töökoopiasse

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_RecordOnly)
en: Record only
et: Ainult salvestamine

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_useExternMerge)
en: Use external merge not Subversion's merge
et: Subversioni ühendamise asemel välise ühendamisprogrammi kasutamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useExternMerge)
en: Use external merge
et: Välise ühendamisprogrammi kasutamine

[ctx: @title:window]
en: Enter Merge Range
et: Ühendamisvahemik

en: Message
et: Teade

en: %1 at revision %2
et: %1 versiooniga %2

en: Name
et: Nimi

en: Status
et: Olek

en: Last changed Revision
et: Viimati muudetud versioon

en: Last author
et: Viimane autor

en: Last change date
et: Viimase muutmise kuupäev

en: Locked by
et: Lukustaja

en: Other...
et: Muu ...

en: Undelete property
et: Võta omaduse kustutamine tagasi

en: Delete property
et: Kustuta omadus

en: Missing SVN link
et: Puuduv SVN-i link

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, PropertiesDlg)
en: View and modify properties
et: Omaduste näitamine ja muutmine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAdd)
en: Add Property
et: Lisa omadus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbModify)
en: Modify Property
et: Muuda omadust

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDelete)
en: Delete Property
et: Kustuta omadus

en: %1 of %2
et: %1 / %2

en: Finished
et: Lõpetatud

en: Got no logs
et: Logisid ei leitud

en: Got no info.
et: Teavet ei leitud.

[ctx: @title:window]
en: History of %1
et: %1 ajalugu

[ctx: @title:window]
en: Annotate
et: Annoteerimine

en: Annotate lines - hit Cancel for abort
et: Ridade annoteerimine - loobumiseks klõpsa Loobu

en: Got no annotate
et: Annotatsioone ei leitud

[ctx: @title:window]
en: Content Get
et: Sisu hankimine

en: Getting content - hit Cancel for abort
et: Sisu hankimine - loobumiseks klõpsa Loobu

en: Error getting content
et: Tõrge sisu hankimisel

en: Error while open temporary file
et: Tõrge ajutise faili avamisel

[ctx: @title:window]
en: Content of %1
et: %1 sisu

en: Got no content.
et: Sisu ei leitud.

en: Enter folder name:
et: Kataloogi nimi:

[ctx: @title:window]
en: Details
et: Üksikasjad

en: Retrieving information - hit Cancel for abort
et: Teabe hankimine - loobumiseks klõpsa Loobu

en: Canonical repository URL
et: Kanooniline hoidla URL

en: Checksum
et: Kontrollsumma

en: Type
et: Tüüp

en: Absent
et: Puudu

en: File
et: Fail

en: Folder
et: Kataloog

en: Unknown
et: Teadmata

en: Size
et: Suurus

en: Schedule
et: Ajakava

en: Normal
et: Tavaline

en: Addition
et: Lisamine

en: Deletion
et: Kustutamine

en: Last committed
et: Viimane sissekanne

en: Last revision
et: Viimane versioon

en: Content last changed
et: Sisu viimane muutmine

en: Property last changed
et: Omaduse viimane muutmine

en: New version of conflicted file
et: Konfliktis faili uus versioon

en: Owner
et: Omanik

en: Locked on
et: Lukustatud

en: Lock comment
et: Luku kommentaar

[ctx: @title:window]
en: Infolist
et: Teabeloend

[ctx: @title:window]
en: Applying Properties
et: Omaduste rakendamine

en: <center>Applying<br/>hit cancel for abort</center>
et: <center>Rakendamine<br/>loobumiseks klõpsa Loobu</center>

en: Not commit because networking is disabled
et: Sisse ei saa kanda, sest võrguühendus on keelatud

[ctx: @title:window]
en: Status / List
et: Olek / Loend

en: Add and Commit
et: Lisamine ja sissekandmine

en: Delete and Commit
et: Kustutamine ja sissekandmine

[ctx: @title:window]
en: Commit
et: Sissekandmine

en: Commit - hit Cancel for abort
et: Sissekandmine - loobumiseks klõpsa Loobu

[ctx: @title:window]
en: Downloading
et: Allalaadimine

en: Download - hit Cancel for abort
et: Allalaadimine - loobumiseks klõpsa Loobu

en: Can not do this diff because networking is disabled.
et: Erinevusi ei saa võrrelda, sest võrguühendus on keelatud.

en: Both entries seems to be the same, can not diff.
et: Mõlemad kirjed tunduvad olevat ühesugused, ei saa võrrelda.

en: Diff-process could not started, check command.
et: Erinevuste võrdlemise protsessi ei saa alustada, kontrolli käsku.

[ctx: @title:window]
en: Diffing
et: Erinevuste võrdlemine

en: Diffing - hit Cancel for abort
et: Erinevuste võrdlemine - loobumiseks klõpsa Loobu

en: No difference to display
et: Pole ühtegi erinevust näidata

en: Diffing - hit cancel for abort
et: Erinevuste võrdlemine - loobumiseks klõpsa Loobu

en: Display process could not started, check command.
et: Näitamisprotsessi ei saa käivitada, kontrolli käsku.

[ctx: @title:window]
en: Diff Display
et: Erinevuste näitamine

en: Which files or directories should I add?
et: Millised failid või kataloogid tuleks lisada?

en: <center>The entry<br/>%1<br/>is versioned - break.</center>
et: <center>Kirje<br/>%1<br/>on versiooniga - katkestatakse.</center>

en: Delete from repository
et: Hoidlast kustutamine

[ctx: @title:window]
en: Export a Repository
et: Hoidla eksport

[ctx: @title:window]
en: Checkout a Repository
et: Hoidla väljavõte

en: Export repository
et: Ekspordi hoidla

en: Invalid local path given!
et: Anti vigane kohalik asukoht!

[ctx: @title:window]
en: Export
et: Eksportimine

[ctx: @title:window]
en: Checkout
et: Väljavõtmine

en: Exporting
et: Eksportimine

en: Checking out
et: Väljavõtmine

en: <center>The entry<br/>%1<br/>is not versioned - break.</center>
et: <center>Kirje<br/>%1<br/>on versioonita - katkestatakse.</center>

[ctx: @title:window]
en: Revert
et: Lähtestamine

en: Reverting items
et: Elementide lähtestamine

[ctx: @title:window]
en: Switch URL
et: URL-i lülitamine

en: Switching URL
et: URL-i lülitamine

[ctx: @title:window]
en: Relocate Repository
et: Kolimine

en: Relocate repository to new URL
et: Hoidla kolimine uuele URL-ile

en: Can only switch one item at time
et: Korraga saab lülitada ainult üht elementi

en: Error getting entry to switch
et: Tõrge lülitatava kirje hankimisel

en: Switch URL
et: URL-i lülitamine

[ctx: @title:window]
en: Cleanup
et: Puhastamine

en: Cleaning up folder
et: Kataloogi puhastamine

[ctx: @title:window]
en: Resolve
et: Lahendamine

en: Marking resolved
et: Märkimine lahendatuks

en: Could not retrieve conflict information - giving up.
et: Konfliktiteabe hankimine nurjus - loobutakse.

en: Resolve-process could not started, check command.
et: Lahendamisprotsessi ei saa alustada, kontrolli käsku.

[ctx: @title:window]
en: Import
et: Importimine

en: Importing items
et: Elementide import

en: Nothing to merge.
et: Pole midagi ühendada.

en: No destination to merge.
et: Ühendamiseks pole sihtkohta.

en: Both sources must be same type.
et: Mõlema allika tüüp peab olema sama.

en: Target for merge must same type like sources.
et: Ühendamise sihtmärk peab olema allikaga sama tüüpi.

en: Both entries seems to be the same, will not do a merge.
et: Mõlemad kirjed tunduvad olevat ühesugused, neid ei hakata ühendama.

en: Merge process could not started, check command.
et: Ühendamisprotsessi ei saa alustada, kontrolli käsku.

en: Merging items
et: Elementide ühendamine

[ctx: @title:window]
en: Move
et: Liigutamine

en: Moving/Rename item
et: Elemendi liigutamine/nime muutmine

en: Moving entries
et: Kirjete liigutamine

[ctx: @title:window]
en: Copy / Move
et: Kopeerimine / liigutamine

en: Copy or Moving entries
et: Elementide kopeerimine või liigutamine

en: No unversioned items found.
et: Ühtegi versioonita elementi ei leitud.

[ctx: @title:window]
en: Add Unversioned Items
et: Versioonita elementide lisamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_ChangedList)
en: Item
et: Element

en: Found %1 modified item | Found %1 modified items
et[0]: Leiti %1 muudetud element
et[1]: Leiti %1 muudetud elementi

en: Checking for updates finished
et: Uuenduste kontrollimine lõpetatud

en: There are new items in repository
et: Hoidlas on uusi elemente

en: Not filling log cache because networking is disabled
et: Logipuhvrit ei saa täita, sest võrguühendus on keelatud.

en: Not checking for updates because networking is disabled
et: Uuendusi ei saa kontrollida, sest võrguühendus on keelatud

en: Checking for updates started in background
et: Uuenduste kontrollimist alustati taustal

en: Not versioned
et: Versioonita

en: Added in repository
et: Lisatud hoidlasse

en: Needs update
et: Vajab uuendamist

en: Locally modified
et: Kohapeal muudetud

en: Property modified
et: Omadus muudetud

en: Locally added
et: Kohapeal lisatud

en: Missing
et: Puudub

en: Replaced
et: Asendatud

en: Ignored
et: Eiratud

en: External
et: Väline

en: Conflict
et: Konflikt

en: Property conflicted
et: Konfliktis omadus

en: Merged
et: Ühendatud

en: Incomplete
et: Ebatäielik

en: Obstructed
et: Iganenud

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, LogDialog)
en: SVN Log
et: SVN-i logi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startLabel)
en: Start revision
et: Algusversioon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, endLabel)
en: End revision
et: Lõppversioon

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_goButton)
en: Get Logs
et: Hangi logid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_PrevFiftyButton)
en: Previous entries
et: Eelmised kirjed

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_DispPrevButton)
en: Diff previous
et: Erinevus eelmisest

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_DispSpecDiff)
en: Select second revision with right mouse button
et: Vali teine versioon hiire parema nupuga

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonListFiles)
en: List entries
et: Kirjete loend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonBlame)
en: Annotate
et: Annoteeri

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pbHelp)
en: Help
et: Abi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pbClose)
en: Close
et: Sulge

[ctx: @title:window]
en: SVN Log of %1
et: %1SVN-i logi

[ctx: @title:window]
en: SVN Log
et: SVN-i logi

en: Set version as right side of diff
et: Erinevuse parema poole versiooni määramine

en: Set version as left side of diff
et: Erinevuse vasaku poole versiooni määramine

en: Revert this commit
et: Tühista see sissekanne

en: &Move Here
et: Lii&guta siia

en: &Copy Here
et: &Kopeeri siia

en: C&ancel
et: &Loobu

[ctx: @title:window]
en: Open
et: Avamine

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, UrlDlg)
en: Open repository / working copy
et: Hoidla / töökoopia avamine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Open repository or working copy
et: Hoidla või töökoopia avamine
